PRACOVNÍK KLIENTSKÉHO CENTRA - práce z domova

LOKALITA Most
ÚVAZEK Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Hledáme nové kolegy do týmů příchozího a odchozího volání. Sídlíme v Teplicích, ale po měsíčním tréninku a následné adaptaci můžete pracovat z pohodlí svého domova. Počítač vám půjčíme a vzdálené připojení zajistíme. Staňte se hlasem naší banky!

O čem je naše práce?

 • Nejprve se seznámíte s našimi produkty, naučíte se pracovat v interních systémech a budete poslouchat hovory zkušenějších kolegů, abyste věděli, jak na to. Velmi nám záleží na tom, abychom se spolu v práci cítili dobře.
 • Jakmile se zorientujete, začnete klienty samostatně obsluhovat. Posláním vzdálených bankéřů je porozumění potřebám klienta a hledání nejvhodnějších finančních řešení.
 • Na příchozí obchodní lince řešíme požadavky, mezi které patří například žádosti o blokace karet, dotazy na produkty a postupy či pomoc při orientaci v internetovém a mobilním bankovnictví. Servis u nás nekončí zodpovězením dotazu, o své klienty se aktivně staráme a vždy se ptáme, jak ještě můžeme být užiteční. Při sjednání nového produktu dokončíme obchod po telefonu, případně domluvíme schůzku s kolegou na pobočce.
 • Na odchozí lince telefonujeme klientům, kteří projevili zájem o některý z našich produktů. Naším úkolem je obchod dokončit a obsloužit klienta k jeho maximální spokojenosti.

Co u nás získáte?

 • Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku - pevný měsíční fix je jistota (chápeme, že někdy prostě není den) a zbytek je na vás a vaší aktivitě. Po zaučení si většina kolegů vydělává kolem 32.000 Kč měsíčně a ti nejlepší si odnášejí více než 36.000 Kč. Během zácviku vám navíc garantujeme část odměn - jako podporu, je nám jasné, že bankéřem se nestanete přes noc.
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme. Při nástupu získáte 14.000 Kč a hned po prvním roce vám příspěvek automaticky navýšíme na 25.000 Kč/rok. A tím nekončíme - čím déle jsme spolu, tím větší rozpočet máte.
 • Ročně u nás máte 4 týdny volna na zotavenou, týden dovolené navíc a další dny získáte s odpracovanými roky. A pokud jich bude více jak 5, můžete se těšit na dalších 14 dní volna, tzv. Restart days. Sečteno podtrženo, po pěti letech u nás si můžete během jednoho roku užít až 39 dní volna a to jsme nezahrnuli další volno na studium nebo pro speciální životní příležitosti.
 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
 • Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na https://www.vimvic.cz/firma/raiffeisenbank-kontaktni-centrum – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
 • A umožníme vám vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí. Zeptejte se svého supervizora.

Bez čeho se neobejdeme:

 • Podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, bez kterého nemůžete absolvovat povinné zákonné certifikace.
 • Máte chuť na sobě pracovat. Znalost bankovního prostředí a praxe netřeba. Důležitý je přístup, vše ostatní vás rádi naučíme.
 • Vyhovuje vám práce ve směnném provozu. Na příchozí linku klienti volají každý den od 07:00 do 22:00. Spravedlivě se střídáme ve směnách, které trvají 7,75 hodiny. Na odchozí lince voláme od 08:00 do 20:00 a víkendy jsou volné. Odpolední směna od 11:30 do 20:00 vychází párkrát za měsíc a vždy se domluvíme, kdo si ji vezme.

Pokud vás pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět. Sladíme si očekávání a vybereme, jaká forma volání bude ta správná. Výběrko je vzájemné. Jde o to, co nejlépe se poznat.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!