BANKOVNÍ PORADCE PRO MOVITOU KLIENTELU - Praha, Palác Astra

LOKALITA Václavské náměstí 773/4, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (mírně pokročilá)

Bankéř pro movitou klientelu je klíčovou součástí našeho týmu a jeho hlavní náplní práce je kontakt s nejbonitnější klientelou pobočky. Zjišťuje potřeby movitějších klientů a nabízí jim řešení na míru.

Na naši pobočku v Praze v Paláci Astra hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni s chutí obchodovat a vybírat pro naše klienty ta nejlepší finanční řešení. Těším se na vás já, Kateřina Turková, manažerka pobočky, a celý náš tým prima kolegů, kde si zakládáme na otevřenosti a týmové práci.

Co vás čeká?

 • Správa a rozšiřování vlastního portfolia cca 300 klientů – budete pro ně výhradním partnerem v oblasti financí.
 • Na osobních schůzkách budete prodávat především investiční produkty - fondy, certifikáty a asset management.
 • Klientům budete poskytovat poradenství v oblasti pojištění a komplexní excelentní servis.

Bez čeho se neobejdete?:

 • Máte pracovní zkušenosti na obdobné pozici.
 • Jste přirozeně orientovaní na zákazníka a umíte s ním řídit vztah i jeho očekávání.
 • Jste schopni hledat pro klienta řešení dle jeho požadavků.
 • Domluvíte se anglicky. Nedokonalá gramatika nevadí, důležité je nebát se pomoci klientovi, který nehovoří česky.
 • Absolvoval/a jste úspěšně odbornou zkoušku pro poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení a na bydlení.
 • Máte také úspěšně složenou odbornou zkoušku pro jednání se zákazníkem v rámci poskytování investičních služeb (tzv. MIFID II).

Na co se můžete těšit?

 • Příjemné a dostupné místo práce, samostatnou reprezentativní kancelář.
 • Každý měsíc si můžete na variabilní složce odnést až 12 tis. Kč, když splníte plán. Strop je však až na 24 tis. Kč za měsíc. 25 dní dovolené, čím déle s námi budete, tím více volna si můžete užít.
 • 4 free days.
 • Zvýhodněné bankovní produkty včetně hypotéky.
 • Osobní rozvoj u nás není prázdná fráze. Těšit se můžete na propracovaná školení a skvělý tým, který se stará o vzdělávání pobočkové sítě. Digitální platformy, které RB nabízí zdarma zaměstnancům, jež vám usnadní přístup ke vzdělávání nejen z oboru. Zpřístupníme vám mnoho seminářů, které se věnují životním stylu – pro Raiffeisenbank je zdraví a spokojenost zaměstnanců prioritou.
 • V Raiffce se nebudete nudit, najdete nové přátele, osvojíte si bankovní know-how a otevře se vám mnoho kariérních příležitostí.
 • Otevřenost, týmovost a neformální vztahy. Naše kultura stojí právě ně těchto pilířích. Mrkněte na #zivotvraiffce a na www.atmoskop.cz.
 • Nezapomeňte, že 8 z 10 manažerů vyrostlo v Raiffce.

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV.

Těšíme se na setkání s vámi.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Lucie Šímová
Raiffeisenbank a.s.
+420 724 829923 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!