COMMODITY CLEARING PRODUCT MANAGER

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Vysokoškolské / univerzitní
JAZYK Angličtina (středně pokročilá)

V divizi Corporate Development, která rozvíjí produkty korporátního bankovnictví, hledáme novou kolegyni/kolegu. Máte-li zájem podílet se na vývoji produktů z oblasti obchodování s elektřinou, plynem a ostatními komoditami, které na českém bankovním trhu nabízí pouze Raiffka, a nebojíte se dynamicky se vyvíjejícího prostředí, pak hledáme právě vás.

Co bude vaším úkolem?

 • Být vlastníkem produktu Commodity Clearing vůči klientům, externím i interním partnerům a managementu Raiffeisenbank.
 • Zabezpečovat podporu produktu Commodity Clearing pro obchodní sítě celé skupiny bank Raiffeisen při získávání nových klientů produktu a správu klientů stávajících.
 • Navrhovat a implementovat produktovou a klientskou strategii produktu Commodity Clearing v souladu s celkovou strategií banky.
 • Starat se o cenotvorbu produktu Commodity Clearing a provádět pravidelné vyhodnocení jeho profitability.
 • Zastřešovat administrativní agendu s produktem Commodity Clearing spojenou.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Za sebou máte 2-5 let zkušeností ideálně v korporátním bankovnictví či v oblasti finančních a kapitálových trhů.
 • Máte dobrou znalost MS Excel (ideálně SQL), Powerpoint.
 • Znáte fungování finančních instrumentů obchodovaných na organizovaných trzích (spot, opce, futures).
 • Máte velmi dobré analytické schopnosti, jste samostatný/á a umíte se rozhodovat.
 • Velkou výhodou je znalost systému obchodování komodit na organizovaných trzích ECC a NASDAQ a dále znalost fungování sektoru energetiky (výroba, distribuce a spotřeba elektřiny a plynu).

A co získáte u nás?

 • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
 • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
 • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Michaela Frayerová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 277 274 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!