SPECIALISTA V OBLASTI VÝZEV A EXEKUCÍ - Olomouc

LOKALITA tř. Kosmonautů 1294/29, 779 00  Olomouc-Hodolany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Do našeho týmu Client & Execution Back Office v Olomouci hledáme kolegu/kolegyni na agendu zpracování výzev k součinnosti a exekucí. Pokud jste pečliví, spolehliví a láká vás práce v bankovnictví, jste ideální kandidát.

Co bude vaším úkolem?

 • Zpracovávat odpovědi na výzvy k součinnosti třetích stran, zpracovávat exekuční příkazy spolu s návaznými kroky procesu exekucí.
 • Telefonicky komunikovat s interními partnery z pobočkové sítě, call centra, apod., ale také s úřady a státními institucemi.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Jste zodpovědný/á, proaktivní a máte týmového ducha.
 • Dotahujete věci do konce a záleží vám na preciznosti výsledku.
 • Stresová situace vás nepoloží, naopak, je pro vás výzvou.
 • Hledáte práci v administrativě a baví vás práce s PC.
 • A nebojíte se komunikovat.

A co u nás získáte?

 • Práci v mezinárodní bance, která si zakládá na mezilidských vztazích a důvěře – máte příležitost stát se členem prima týmu
 • Příjemné a dostupné místo práce v Olomouci (hned u vlakového nádraží).
 • Po zaučení možnost pracovat z domova („home office“).
 • Flexibilní benefity – sami si zvolíte, za co je utratíte a zároveň oceňujeme loajalitu (čím déle u nás budete, tím větší výhody získáte)
 • Zvýhodněné bankovní produkty.
 • Pracovní volno za loajalitu – čím déle u nás budete pracovat, tím lépe se u nás můžete mít.
 • 5 týdnů dovolené, až 4 flexi days.

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a přihlašte se.

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Nikol Sedláčková
Raiffeisenbank a.s.
+420 773 696 238 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!