Péče o klienty - vhodné bez praxe i pro absolventy

LOKALITA Ústí nad Labem
ÚVAZEK Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Láká vás svět financí a rádi pomáháte ostatním? Staňte se hlasem naší banky. Zkušenosti netřeba, zaučíme vás rádi a pokud budete mít po čase chuť posunout se dál, umožníme vám vyrůst. Důležitý je přístup a pokud budete o naše klienty pečovat srdcem, budeme si rozumět. Sídlíme v Teplicích a po zaškolení se rádi domluvíme na spolupráci z domova.

Pozice vám sedne, pokud:

 • Baví vás pomáhat ostatním, dovedete naslouchat a máte trpělivou povahu.
 • Vyhovuje vám flexibilní pracovní rozvrh, protože infolinku obsluhujeme denně mezi 07:00 a 22:00. Spravedlivě se střídáme ve směnách, které netrvají déle než 7,75 hodiny a vždy je plánujeme na měsíc dopředu. A když vyjde směna na víkend, máte na oplátku volno v týdnu.
 • Pokud se budete lépe cítit v odchozích hovorech, tak klientům nevoláme před 08:00 a končíme nejpozději v 18:00 (párkrát za měsíc) a víkendy jsou volné.
 • Rádi se domluvíme na zkráceném úvazku a práci z domova (techniku i vzdálené připojení zajistíme), ať zvládnete s prací sladit co potřebujete.
 • Máte dokončenou maturitu, protože bez ní nemůžete získat zákonnou certifikaci.

A na co se můžete těšit?

 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu. Základ je vždy jistota a měsíční bonusy pro vás podle toho, jak dobře se o klienty postaráte. Po zaučení si většina kolegů vydělává kolem 37 000 Kč měsíčně a ti nejlepší přes 40 000 Kč.
 • Pohoda v týmu je pro nás číslo 1. Mrkněte na náš insta #zivotvraiffce – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
 • Jsme zvyklí spolupracovat a být si navzájem oporou, nejen v začátcích.
 • Ctíme kulturu otevřeného a férového prostředí, ve kterém má každý možnost říkat svůj názor.
 • Zvýhodněné bankovní produkty včetně hypotéky jsou klasika, samozřejmě.
 • Naším benefitním partnerem je společnost Edenred. Mrkněte na www.edenred.cz, vše, co u nich najdete, můžete platit ze své benefitní peněženky. Na první rok spolupráce vám do peněženky nahrajeme 14.000 Kč a hned od druhého roku vám navýšíme rozpočet na 27.000 Kč.
 • Ročně u nás máte 5 týdnů dovolené, 3 flexi days a další dny získáte s odpracovanými roky.
 • V Raiffce se nebudete nudit, najdete nové přátele a otevře se vám mnoho příležitostí. A nezapomeňte, že 8 z 10 našich manažerů vyrostlo interně.

Pokud vás pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět. Pobavíme se o vás a o nás a sladíme si očekávání. Výběr je vzájemný. Jde o to, co nejlépe se poznat.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz raiffeisenbank_cz LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies