IT SOLUTION ARCHITECT

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Baví Vás navrhovat nová řešení? Je na Vás spolehnutí? Jste technicky zdatný/á? Umíte si poradit v obtížných situacích? Nebojíte se překážek?
Pokud jste si odpověděli ANO, rádi se s Vámi setkáme! Aktuálně hledáme nového kolegu do našeho vývojového týmu na pozici IT Solution Architekta.

Co bude vaším úkolem?

 • V rámci svěřené aplikační domény definovat změny a kontinuálně jí rozvíjet
 • Spolupracovat s businessem, IT analýzou a ostatními architekty při implementaci nových projektů a změn v rámci bankovních aplikací a systémů
 • Usměrňovat vývojový tým při vývoji aplikačních řešení
 • Kontrolovat a hodnotit obsah dodávek od externích dodavatelů
 • Reprezentovat vývojový tým na projektových jednáních a hrát roli hlavního zodpovědného

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Máte analytické myšlení, bez toho to nepůjde
 • Poradíte si s ovládáním modelovacích nástrojů IT architektury (EA, UML)
 • Máte znalost principů funkční analýzy a SOA
 • Orientujete se v principech administrace systémů a v architektuře serverových řešení (Unix, HW, disková infrastruktura, databáze, integrace)
 • Máte za sebou praxi na obdobné pozici nebo na pozici seniorního analytika

A co získáte u nás?

 • Dynamické a zároveň přátelské prostředí, kde se nudit určitě nebudete
 • Budete součástí týmu profesionálů, který si navzájem pomáhá a rád se potkává i mimo práci
 • Možnost kariérního růstu napříč naším vyspělým IT
 • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci a zároveň velmi flexibilní home-office
 • Benefity na míru – 25 dnů dovolené, tři flexi days a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Marie Dastychová
Marie Dastychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 727 813 771 marie.dastychova2@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies