HYPOTEČNÍ PORADCE junior - Plzeň

LOKALITA Plzeň
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pro naše hypoteční centrum v Plzni hledáme novou posilu, která bude našim klientům pomáhat realizovat sny o vlastním domově. Zkušenosti netřeba, důležitý je přístup a pokud budete o naše klienty pečovat srdcem, budeme si rozumět.

Co vás čeká?

 • V prvních měsících projdete úvodním zaškolením a budete poznávat, jak to na našem hypo centru chodí. Velmi nám záleží na tom, abychom se spolu v práci cítili dobře.
 • Budete nahlížet pod ruce zkušenějším kolegům, doprovázet je na školení externích partnerů a spolupracovat na jednodušších případech.
 • Jakmile se zorientujete, budete externisty samostatně oslovovat a navazovat s nimi obchodní vztahy.
 • Po zaučení se stanete hypotečním specialistou, který pro naše klienty vytváří individuální řešení hypotečního financování a získává klienty nové. Pro externisty a kolegy budete profesionálem a partnerem, na kterého se mohou spolehnout za každé situace.

Co u nás získáte?

 • Důvěru a možnost seberealizace.
 • Vedení zkušeného Petra, kterému záleží na vašem rozvoji a dovede vás plně podpořit.
 • Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku. Pevný měsíční fix je jistota a zbytek je na vás a vaší aktivitě.
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme.
 • Ročně máme 5 týdnů dovolené, 3 flexi days a další dny získáte s odpracovanými roky.
 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru, nástup na dobu neurčitou a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
 • Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
 • A umožníme vám vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Obchodní plán vás bude bavit – plníme individuální i týmové cíle, soutěžíme v prodeji hypoték a chceme si to užít.
 • Dokážete obsáhnout velké množství informací. Metodiku je potřeba ovládat na jedničku a přes to nejede vlak.
 • Když něco nevíte nebo neznáte, jste schopni si poradit. A máte to vyzkoušené – nezáleží, jestli ze školy, nebo z práce.

Pokud vás pozice zaujala, napište nám. Rádi se s vámi potkáme a sladíme si očekávání. Výběr je vzájemný, jde o to, co nejlépe se poznat.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz raiffeisenbank_cz LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies