IT SOLUTION ARCHITECT

LOKALITA Praha-Nusle, Olomouc, okres Hradec Králové, okres Teplice
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (středně pokročilá)

Baví vás navrhovat nová řešení? Je na vás spolehnutí? Jste technicky zdatný/á? Umíte si poradit v obtížných situacích? Nebojíte se překážek? Pokud jste si odpověděli ANO, rádi se s vámi setkáme! Aktuálně hledáme nového kolegu/novou kolegyni do našeho vývojového týmu na pozici IT Solution Architect.
Měníme Rajfku, abychom otevřeli bankovnictví světu. Hledáme k tomu Digitální architekty… samozřejmě. API, bankovní identita a cloud hýbou naším světem financí. Chcete změnit, jak to dnes funguje? Hledáme někoho, kdo se nebojí si říkat IT Solution Architect, abychom mu mohli slušně zaplatit.

U nás je to o vás.

Co budete na této pozici dělat?

 • V rámci svěřené aplikační domény definovat změny a kontinuálně jí rozvíjet.
 • Spolupracovat s businessem, IT analýzou a ostatními architekty při implementaci nových projektů a změn v rámci bankovních aplikací a systémů.
 • Usměrňovat vývojový tým při vývoji aplikačních řešení.
 • Kontrolovat a hodnotit obsah dodávek od externích dodavatelů.
 • Reprezentovat vývojový tým na projektových jednáních a hrát roli hlavního zodpovědného.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

 • Bez analytického myšlení to nepůjde.
 • Velkou výhodou je vaše zkušenost s programováním.
 • Poradíte si s ovládáním modelovacích nástrojů IT architektury (EA, UML).
 • Máte znalost principů funkční analýzy a SOA.
 • Orientujete se v principech administrace systémů a v architektuře serverových řešení (Unix, HW, disková infrastruktura, databáze, integrace).
 • Máte za sebou praxi na obdobné pozici nebo na pozici seniorního analytika.

A co nabízíme my?

 • Zajímavou práci s širokým záběrem.
 • Možnost seberealizace.
 • Finanční ohodnocení odpovídající vaší praxi a dovednostem.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Michaela Vargová
Raiffeisenbank a.s.
raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies