NASTARTUJ SVOU KARIÉRU V BANCE!

LOKALITA Praha
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (mírně pokročilá)

Chceš nastartovat svou kariéru v bankovnictví? Komunikuješ rád/a s lidmi? Jsi pečlivý/á, svědomitý/á? Pokud sis na všechny otázky odpověděl/a SAMOZŘEJMĚ, tak čti dál!
Nevadí nám, že nemáš zkušenosti, hledáme člověka, který se stane kontaktem pro klienty v oblasti práce s hotovostí.

Jak bude vypadat tvá náplň práce?

 • V prvních týdnech se společně zaměříme na tvojí adaptaci. Budeš nahlížet pod ruce pokladníkovi, obchodníkům a poznávat, jak to na naší pobočce chodí.
 • Jakmile se zorientuješ, absolvuješ školení od ČNB a staneš se plnohodnotným pokladníkem.
 • Budeš zajišťovat precizní servis na pokladně, spravovat platební příkazy a zodpovídat za administrativní činnosti spojené s chodem pobočky.
 • Obchodníkům budeš podporou a parťákem, na kterého se mohou spolehnout.

Na co dalšího se můžeš těšit?

 • Kariérní růst - spoustu manažerů začínalo právě na této pozici.
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika,samozřejmě.
 • Ročně u nás máš 5 týdnů dovolené, 3 flexi days a další dny získáš s odpracovanými roky.
 • Perfektní zaškolení do našeho oboru, tohle opravdu umíme.
 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
 • Mrkni třeba na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme tě domácí atmosférou a neformálními vztahy.

A co potěší nás?

 • Je ti blízké bankovní prostředí, baví tě kontakt s lidmi a lidem je při jednání s tebou příjemně.
 • Vyhovují ti činnosti, ve kterých uplatníš svoji pozornost a pečlivost.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Denisa Višvaderová
Raiffeisenbank a.s.
raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies