AGILNÍ KOUČ

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (pokročilá), Angličtina (středně pokročilá)

Máte vášeň pro prosazování změn tak, aby věci fungovali lépe? Zajímá vás, jak svět bankovnictví ovlivňují technologie a inovace? Chcete se naučit pracovat s firemní kulturou tak, aby empowerment zaměstnanců a agilita byla hnacím motorem pro vytváření hodnoty pro zákazníka? Motivuje vás řešení problémů a pomáhání lidem kolem vás tak, aby se jim pracoval dobře a měli svoji práci rádi? Pokud jste odpověděli ano, pak věříme, že se vám u nás bude líbit! Rádi vás uvidíme ve výběrovém řízení na agilního kouče do týmu agilní transformace.
Protože u nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

 • Spolupracovat s ostatními členy transformačního týmu s cílem podpořit probíhající agilní transformaci.
 • Podílet se na směřování kultury k posilování empowermentu zaměstnanců, schopnosti inovovat a tím tvořit hodnotu pro zákazníky.
 • Aktivně se podílet na designu nových agilních týmů a provádět nové týmy změnou mindsetu směrem k BussDevOps.
 • Zajišťovat správné chápání a uplatnění agilních principů Rajfky a metod práce pro agilní týmy, jako je např. OKR, Scrum, Kanban, Design Sprints, práce s transparentním backlogem apod.
 • Vyměňovat si zkušenosti s mezinárodní komunitou koučů vytvořenou v rámci bankovní skupiny RBI (Raifeissen Bank International) a podporovat transformaci celé RBI skupiny.
 • Moderovat schůzky s agilními týmy a stakeholdery k dosažení efektivní komunikace a spolupráce, podporovat správné vykonávání role Tribe Leaderů.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Vás zajímá digitalizace, inovace a moderní pohled na leadership.
 • Se chcete zasadit o to, aby bankovní sektor změnil svou image v moderní odvětví, které se nebojí experimentovat.
 • Týmová spolupráce je pro vás klíčem k úspěchu a nebojíte se překonávání překážek.
 • Máte zkušenosti s designem nově vznikajících tribů a týmů.
 • Umíte spolupracovat s managementem a stakeholdery taky, aby design naplňoval nejen strategii týmu agilní transformace, ale také uspokojil klienta, stakeholdery i vedení banky.
 • Máte zkušenost s nástroji JIRA a Confluence.

A co nabízíme my?

 • Budete mít jedinečnou příležitost být součástí transformace banky.
 • Možnost prohloubit a obohatit si zkušenosti v aplikování agilních metod.
 • Pohodový kolektiv kolegů, práce z domova i příjemném a dostupném místě s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci dle vašich preferencí.
 • A benefity? Ano, ty také máme a ušité každému na míru – týden dovolené navíc, kafeterii, multisportku, firemní školku, slevy u řady partnerských společností atd.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Věra Pražanová
Raiffeisenbank a.s.
+420 722 980113 raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies