OSOBNÍ BANKÉŘ/KA (Praha)

LOKALITA Praha
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (pokročilá)

Na naše pobočky v Praze hledáme kolegy/ně s chutí obchodovat, pečovat o naše klienty a vybírat pro ně ta nejlepší finanční řešení. Raiffeisenbank roste – růst může i Vaše kariéra!

Co budete vaším úkolem?

 • Získávat nové klienty a nabízet další produkty stávajícím klientům.
 • Vytvářet s klienty dlouhodobý vztah a partnerství při osobních schůzkách na pobočce.
 • Analyzovat potřeby klientů a nabízet nejvhodnější finanční řešení.
 • Poskytovat klientům poradenství a precizní servis.
 • Plnit stanovený plán prodeje bankovních produktů.
 • Budovat své znalosti - stanete se odborníkem na bankovní produkty.

Co u nás zístkáte?

 • Perfektně Vás zaškolíme, naše školení si chválí jak bankovní začátečníci, tak zkušení odborníci.
 • Skvělou příležitost pro růst - díky propracovanému kariérnímu systému jsou u nás interní posuny častější než jinde.
 • Máte možnost ovlivnit výši výdělku, zaleží na Vás, jak budete aktivní.
 • Příležitost stát se členem týmu, ve kterém panují dobré mezilidské vztahy a důvěra – tyto oblasti si naši zaměstnanci velmi pochvalují.
 • Flexibilní benefity – sám/sama si zvolíte, za co je utratíte a zároveň oceňujeme loajalitu (čím déle u nás budete, tím větší výhody získáte).

Práce vás bude bavit pokud:

• Zajímáte se o oblast bankovnictví a financí, důležité je nadšení pro tento obor.
• Máte velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování, klient je rád ve vaší péči.
• Proaktivita a obchodní dovednosti vám pomohou plnit budoucí cíle.
• Máte SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru (ale může být i jiná škola, chápeme, že na základní škole často člověk neví, čím bude chtít být, a zde váš rozdílný typ vzdělání není důležitý).

Máte pocit, že je to práce jako dělaná právě pro vás? Tak se neváhejte přihlásit a my vás vše potřebné naučíme. U nás je to o vás!

Chcete-li vědět, pro které pobočky v Praze aktuálně hledáme nové zaměstnance na tuto pozici, nakoukněte na naše karierní stránky!
Zde: https://rb.jobs.cz/obchodnik-poradce/?prefid_location_hier=R200000&customcateg=obchodnik-poradce

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Lucie Bílková
Lucie Bílková
Raiffeisenbank a.s.
+420 724 829923 lucie.bilkova2@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!