TRAINEE - PRÁVNÍ ODDĚLENÍ

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Brigáda, od 1. 10. 2019 do 30. 9. 2020
JAZYK Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Jste studentem vysoké školy právního zaměření a chcete získat praktické zkušenosti v různých oblastech práva v rámci finanční instituce? Do týmu, který zajišťuje právní servis banky, hledáme posilu na 2 pracovní dny v týdnu (cca 16 hodin týdně).

Co bude vaším úkolem?

 • Podílet se na přípravě a kontrole smluvní dokumentace.
 • Připravovat podklady a jednoduchá stanoviska v rámci jednotlivých případů.
 • Spolupracovat se seniorními kolegy a mít tak možnost získávat nové zkušenosti.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Jste studentem právnické fakulty, magisterského studia.
 • Máte základní orientaci v občanském, obchodním a pracovním práva a chcete v těchto oblastech získat praktickou zkušenost.
 • Máte dobrý písemný projev, schopnost samostatné práce a chcete se učit novým věcem.
 • Kladete důraz na pečlivost a odpovědnost.
 • Jste analytický typ.
 • Hovoříte komunikativně anglicky případně německy.

A co získáte u nás?

 • Příležitost poznat agendu právního oddělení banky, jeho fungování v rámci celé instituce.
 • Možnost spolupracovat s jednotlivými právníky na řešení úkolů v různých oblastech práva, zejména práva občanského, obchodního, pracovního, insolvenčního a trestního.
 • Zkušenosti týmu téměř dvou desítek právníků a dalších specialistů.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Kateřina Zavoralová
Kateřina Zavoralová
Raiffeisenbank a.s.
+420 731 689 971 Katerina.ZAVORALOVA@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!