Koordinátor provozu zákaznického centra – Praha/Teplice

LOKALITA Praha-Nusle, Teplice-Trnovany
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Hledáme ostříleného kolegu/kolegyni, který/á se postará o plynulý provoz našeho zákaznického centra a stane se inspirativní supervizí dvoučlenného týmu koordinátorů.

Co bude vaším úkolem?

 • Zajišťování podpůrných procesů denního provozu (realtime řízení kapacit volání, dodržování rozvrhu a řešení výpadků a odstavek IT systémů s dopadem na klienta nebo zákaznický servis).
 • Kapacitní plánování - zpracování analýz (vytíženost linky, nemocnost bankéřů apod.), tvorba předpovědi a předání návrhu vedení.
 • Zprostředkování zákaznického feedbacku směrem do banky (shrnutí problémů a poptávaných věcí klienty).
 • Aktivní komunikace s kolegy napříč zákaznickým centrem a centrálou (pravidelné porady se supervizí, řízení plánovaných odstávek a krizových situací ve spolupráci s IT oddělením).
 • Kontrolovat a řídit se procesy stanovenými pro řízení provozu příchozí a odchozí linky, reportovat a hlavně interpretovat denní/týdenní a měsíční výsledky managementu.
 • Aktivně přispívat do diskuse k technologickému vývoji a směrování do budoucna.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Jste více než rok působil/a na pozici s vlastní zodpovědnou agendou a máte prokazatelné zkušenosti s organizací a řízením projektů. V nových situacích se dokážete rychle zorientovat, nebojíte se jednat a umíte si stát za svým.
 • Chcete přemýšlet a ne jen plnit zadání. Po zaučení budete mít klíčovou roli v řízení kapacit zákaznického servisu. A máte nápady – u nás je to o vás.
 • Pokročilá znalost excelu je pro vás samozřejmostí, nebojíte se makra ani SQL. Když něco neznáte, jste schopni si to zjistit.
 • Angličtinu potřebovat nebudete, ale pokud porozumíte psanému textu, výhoda pro vás.
 • Jste ochotni cestovat. Centrálu máme v Praze a zákaznické centrum v Teplicích. Aktivity v Praze a v Teplicích vychází zhruba půl na půl, a odkud budete jezdit kam, je na vás.

A co získáte u nás?

 • Důvěru, podporu a možnost seberealizace.
 • Zodpovědnou a rozmanitou práci pod vedením zkušeného Petra, kterému záleží na vašem rozvoji.
 • Možnost řídit si svoji práci sám/sama. Notebook je samozřejmost a homeoffice je v pohodě.
 • Zázemí silné a stabilní banky, která vás překvapí svoji domácí atmosférou (mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz).
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika. Při nástupu získáte 14.000 Kč a hned po prvním roce vám příspěvek automaticky navýšíme na 27.000 Kč/rok. A tím nekončíme - čím déle jsme spolu, tím větší rozpočet máte.

Pokud vás nabídka zaujala, přijďte si s námi popovídat. Proklepneme vaše umění v excelu, pobavíme se o pozici a sladíme si vzájemná očekávání. Rádi odpovíme na Vaše otázky a stejně tak rádi budeme za odpovědi na naše otázky :) Výběrko je přátelské. Jde o to, co nejlépe se poznat.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!