HELPDESK SPECIALISTA Teplice

LOKALITA Masarykova třída 1846, 415 01  Teplice-Trnovany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Hledáme servisně orientovaného kolegu/kolegyni, který/á se stane procesní a produktovou podporou pro bankéře z pobočkové sítě a infolinky.

Co bude vaším úkolem?

 • V prvních měsících projdete úvodním zaškolením a budete nahlížet pod ruce zkušenějším kolegům - získáte perfektní přehled o bankovních procesech a produktech a poznáte, jak to u nás funguje.
 • Po zaučení se stanete naším specialistou, který pomáhá kolegům s orientací v systémech, se zadáváním žádostí, s parametry produktů apod. Čeká vás také zpracovávání požadavků a další drobná administrativa, ale to pouze okrajově.
 • Helpdesk obsluhujeme od 8:00 do 18:00 - směny jsou osmihodinové, spravedlivě se na nich střídáme a víkendy máme vždy volné.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Dokážete obsáhnout velké množství informací a rychle se učíte. Když něco nevíte nebo neznáte, jste schopni si to zjistit. A máte to vyzkoušené – nezáleží, jestli ze školy, nebo z práce.
 • Ovládáte práci na PC a vyhovuje vám strávit u obrazovky celý den. Využívat budete naše systémy, na které vás naši trenéři perfektně zaškolí.
 • Máte klidnou a trpělivou povahu. Komunikační dovednosti a bezchybný projev je samozřejmostí.
 • Angličtinu nepožadujeme, ale pokud si troufnete na odchozí hovor, výhoda pro vás.
 • Podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, bez kterého není možné absolvovat povinné zákonné certifikace.

A co získáte u nás?

 • Perfektní zaškolení do našeho oboru, tohle opravdu umíme.
 • Pohodový a stabilní tým pod vedením zkušené Martiny.
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika. Při nástupu získáte 14.000 Kč a hned po prvním roce vám příspěvek automaticky navýšíme na 25.000 Kč/rok. A tím nekončíme - čím déle jsme spolu, tím větší rozpočet máte.
 • Odpočíváme 25 dní roce a když nám jen není dobře, máme možnost čerpat zdravotní volno. O své zaměstnance se zkrátka staráme.
 • Jsme dynamická, ale stabilní banka – svým lidem dáváme zázemí. Spolupráce formou zaměstnaneckého poměru je samozřejmost.
 • Otevřenou a neformální firemní kulturu – podívejte se, jak to u nás vypadá https://www.vimvic.cz/firma/raiffeisenbank-kontaktni-centrum
 • Nebo mrkněte na #zivotvraiffce a na náš profil na www.atmoskop.cz.

Pokud vás pozice zaujala, pojďte si s námi popovídat. Pobavíme se o pozici a sladíme si vzájemná očekávání. Rádi odpovíme na Vaše otázky a stejně tak rádi budeme za odpovědi na naše otázky :) Výběrko je přátelské. Jde o to, co nejlépe se poznat.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!