IT TESTER

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jste tester a hledáte nové pracovní zkušenosti?

Do našeho týmu Testingu hledáme kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže hledat chyby a zlepšit tak naše aplikace a systémy. Chyby u nás hledáme a někdy i děláme, ale vždy se z nich dokážeme něco naučit.

U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Připravovat test analýzy a testovací data.
  • Testovat bankovní aplikace, včetně mobilních platforem.
  • Vytvářet a revidovat regresní i automatizované integrační testy a testovat smoke, SIT a regresních testy.
  • Zadávat defekty, které odhalíte.
  • Komunikovat s projektovým týmem.
  • Budete pracovat na velké škále úkolů, od malých požadavků až po velké projekty.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Máte přehled o procesu vývoje softwaru.
  • Máte zkušenost s testingem alespoň 1 rok.
  • Znáte testovací modely, typy testů i jejich úrovně (V model).
  • Setkal/a jste se s nástroji jako HPQC, SQL, JIRA, EA, Putty apod.
  • Umíte pracovat ve Windows, iOs i Android.
  • Znáte a ovládáte XML, XSD.

A co získáte u nás?

  • Příležitost perspektivní kariéry v IT v moderní společnosti – u nás nemusíte být testerem celý život.
  • Super šéfa Jirku a kolegy v týmu, kteří Vám budou oporou a občas Vám i přinesou něco dobrého na zub.
  • Zodpovědnou práci, která vám umožní rozvíjet své schopnosti a dovednosti.
  • Pokud budete mít chuť a zájem, můžete pracovat i na složitějších úkolech nebo velkých projektech (např.: v minulosti projekt Multichannel).
  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Možnost občasné práce z domova neboli home office.
  • Benefity na míru – třeba slevy u řady společností, kafeterie, týden dovolené navíc, multisportka, firemní škola a další a další.
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Petra Englická
Raiffeisenbank a.s.
+420 727 816 098 petra.englicka@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!