SPECIALISTA COMPLIANCE - Teplice

LOKALITA Masarykova třída 1846, 415 01  Teplice-Trnovany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Hledáme servisně orientovaného kolegu/kolegyni, který/á se bude starat o bezpečnost a ověřování informací.

Co bude vaším úkolem?

 • V prvních měsících se naučíte pracovat s našimi systémy, zorientujete se v příslušné legislativě a budete nahlížet pod ruce zkušenějším kolegům.
 • Po zapracování se stanete naším specialistou, který spolupracuje s bezpečnostními útvary banky a samostatně se stará o přidělenou agendu – svůj den si budete organizovat po svém. Vaším hlavním úkolem bude denní komunikace s klienty (telefon/e-mail) a ověřování potřebných informací.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Umíte pracovat s PC – využívat budete bankovní aplikace, MS Office a internet.
 • Angličtina slovem i písmem je podmínkou, využijete ji přímo pro kontakt s klienty.
 • Máte dobré komunikační schopnosti a víte, co je to slušné chování ke klientovi.
 • Zajímá vás práce v oblasti financí a bankovnictví, vyhovuje vám práce v malém týmu a chcete mezi nás chodit s úsměvem.

A co získáte u nás?

 • Pravidelnou pracovní dobu od pondělí do pátku (8:00 – 16:30). O víkendu odpočíváme.
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika. Při nástupu získáte 14.000 Kč a hned po prvním roce vám příspěvek automaticky navýšíme na 25.000 Kč/rok. A tím nekončíme - čím déle jsme spolu, tím větší rozpočet máte.
 • Odpočíváme 25 dní roce a když nám jen není dobře, máme možnost čerpat zdravotní volno. O své zaměstnance se zkrátka staráme.
 • Jsme dynamická, ale stabilní banka – svým lidem dáváme zázemí. Spolupráce formou zaměstnaneckého poměru je samozřejmost. A umožníme vám vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich zaměstnanců.
 • Otevřenou a neformální firemní kulturu – podívejte se, jak to u nás vypadá https://www.vimvic.cz/firma/raiffeisenbank-kontaktni-centrum
 • Nebo mrkněte na #zivotvraiffce a na náš profil na www.atmoskop.cz.

Pokud vás pozice zaujala, pojďte si s námi popovídat. Pobavíme se o pozici, proklepneme si vaší angličtinu a sladíme si vzájemná očekávání. Rádi odpovíme na Vaše otázky a stejně tak rádi budeme za odpovědi na naše otázky :) Výběrko je přátelské. Jde o to, co nejlépe se poznat.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!