TRAINEE - Process management

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Brigáda, od 1. 12. 2019 do 31. 12. 2020

Jste studentem 3. či 4. ročníku vysoké školy právního zaměření a chcete získat praktické zkušenosti od profesionálů v oboru bankovnictví? Budete součástí týmu procesního řízení, ve kterém si všichni pomáhají a táhnou za jeden provaz. Jako Trainee budete mít možnost podílet se na analýze bankovních procesů, navrhovat jejich transformaci a optimalizaci. Během své práce zjistíte, jak naše banka funguje, a budete navrhovat, jak by mohla fungovat lépe. Vaše práce bude mít hmatatelné výsledky. V rámci trainee programu nabízíme také možnost podpory při zpracování diplomové práce.

Co bude vaším úkolem?

 • Podílet se na přípravě a organizaci školení v oblasti dlouhodobého zlepšování a řízení procesů.
 • Budete spolupracovat na tvorbě prezentací a PR materiálů.
 • Práce s daty – reporting, zpracování výstupů z diagnostik procesů.
 • Účast na observacích procesů.
 • Organizace aktivit týmu Process management.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Máte rozvinuté organizační dovednosti a jste kreativní.
 • Umíte analyticky myslet, dotahujete věci do konce a nebojíte se komunikovat před ostatními.
 • Je na vás spolehnutí a chcete se proaktivně učit nové věci.
 • Kladete důraz na pečlivost a odpovědnost.
 • Znáte programy MS Office a práce s nimi pro vás není novinkou.

A co získáte u nás?

 • Příležitost poznat procesy napříč celou bankou.
 • Možnost seznámit se s teorií nástrojů dlouhodobého zlepšování a principy efektivního procesního řízení (LEAN) díky absolvování řady seminářů a vyzkoušet si jejich využití v praxi v bankovním prostředí.
 • Pokud se osvědčíte, budete mít možnost postoupit na navazující pozice, ve kterých budete uplatňovat nově nabyté znalosti a zkušenosti a začnete se ve větší míře rozvíjet v oblasti procesního řízení.
 • Flexibilitu směrem ke studijním povinnostem.
 • Mladý a přátelský kolektiv - mezilidské vztahy a důvěra jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
 • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Kateřina Zavoralová
Kateřina Zavoralová
Raiffeisenbank a.s.
+420 731 689 971 Katerina.ZAVORALOVA@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!