TELEFONNÍ BANKÉŘ - odchozí linka - Teplice

LOKALITA Masarykova třída 1846, 415 01  Teplice-Trnovany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Láká vás kontakt s klienty a prostředí velké úspěšné banky? Přidejte se do týmu odchozího volání v Teplicích, rádi vás vše naučíme.

„Na práci mám ráda hlavně svůj tým, který drží při sobě a dále náplň práce, díky které se mohu každý den posouvat dopředu a rozšiřovat své znalosti z různých oblastí. Člověk se tu opravdu nenudí.“ Andy, 5 let na pozici Telefonního bankéře

Co u nás získáte?

 • Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku – pevný měsíční fix je jistota (chápeme, že někdy prostě není den) a zbytek je na vás a vaší aktivitě. Po zaučení si většina kolegů vydělává kolem 28.000 Kč měsíčně. Ti nejlepší si odnášejí více než 33.000 Kč. U nás je to o vás.
 • Zdarma vás zaškolíme a uhradíme vám certifikáty nezbytné k prodeji bankovních produktů ve všech finančních institucích.
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme. Při nástupu získáte 14.000 Kč a hned po prvním roce vám příspěvek automaticky navýšíme na 25.000 Kč/rok. A tím nekončíme - čím déle jsme spolu, tím větší rozpočet máte.
 • Odpočíváme 25 dní roce a když nám jen není dobře, máme možnost čerpat zdravotní volno. O své zaměstnance se zkrátka staráme.
 • Dáváme svým lidem zázemí - spolupráce formou zaměstnaneckého poměru je samozřejmost. A vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
 • Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
 • A umožníme vám kariérně vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí.

Co bude vaším úkolem?

 • Nejprve se naučíte pracovat v našich systémech, seznámíte se s našimi produkty, osvojíte si komunikační dovednosti a budete poslouchat hovory zkušenějších kolegů, abyste věděl/a, jak na to.
 • Po zaučení budete samostatně telefonovat klientům, kteří projevili zájem o některý z našich produktů. Vaším úkolem bude porozumět potřebám klienta, pobavit se o vhodném řešení a dokončit prodej po telefonu, případně sjednat schůzku s pobočkovým bankéřem.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Máte pozitivního ducha a chuť na sobě pracovat. Důležitý je přístup, vše vás rádi naučíme.
 • Umíte pracovat s PC - nevyžadujeme nic speciálního, využívat budete naše aplikace, na které vás naši trenéři zaškolí.
 • Vyhovuje vám práce v ranních a odpoledních osmihodinových směnách. Klientům voláme od 8:00 do 18:00 a na směnách se spravedlivě střídáme. Víkendové volání vychází zhruba 1x za měsíc, maximálně ale plánujeme 2 pracovní víkendy.
 • Podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, bez kterého není možné absolvovat povinné zákonné certifikace.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!