BANKÉŘ na poloviční úvazek - Břeclav

LOKALITA J. Palacha 2921/3, 690 02  Břeclav-Břeclav, Česká republika
ÚVAZEK Práce na zkrácený úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Na naši pobočku v Břeclavi hledáme na poloviční úvazek spolehlivého kolegu/kolegyni s chutí obchodovat a pečovat o naše klienty.

Co bude vaším úkolem?

 • Poskytovat klientům poradenství a precizní servis.
 • Vytvářet s klienty dlouhodobý vztah a partnerství – s klienty budete komunikovat na osobních schůzkách i prostřednictvím telefonu.
 • Aktivně na pobočce získávat nové klienty a prodávat bankovní produkty (např. kreditní karty, úvěry, pojistky, investice).

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Rádi komunikujete s lidmi, máte příjemné vystupování a klient je pro vás na prvním místě.
 • Vás baví obchodovat, telefonovat a motivuje vás spokojenost klientů.
 • Je pro vás důležitý úspěch celého týmu.
 • Máte zájem pracovat minimálně první rok na poloviční úvazek - tedy 20 hodin/ týdně.

A co u nás získáte?

 • U nás je to o vás. Sami budete pánem svých benefitů. Bude jen na vás, jak využijete částku, kterou vám na rok přidělíme, např. si můžete měsíčně pořizovat stravenky, k tomu jet na dovolenou a ještě se přihlásit na jazykový kurz a nakupovat si knihy.
 • Až 4 dny volna na zotavenou ročně, týden dovolené navíc a další dny získáte s odpracovanými roky a pokud jich bude více jak 5, můžete se těšit na dalších 14 volna, tzv. Restart days. Sečteno podtrženo, po pěti letech u nás si můžete během jednoho roku užít až 39 dní volna a to jsme nezahrnuli další volno na studium nebo pro speciální životní příležitosti.
 • Během příštího roku možnost navýšení na celý úvazek.
 • Zvýhodněné bankovní produkty a úrok na bydlení.
 • Příležitost pro profesní rozvoj - podporujeme interní posuny našich zaměstnanců.
 • Do budoucna možnost navýšení na celý úvazek.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Benešová
Jana Benešová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 124 jana.benesova2@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!