PODNIKATELSKÝ PORADCE - Ostrava Dlouhá

LOKALITA Dlouhá 194/3, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Na naši pobočku Ostrava Dlouhá hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který/á bude tváří banky a partnerem pro naše klienty podnikatele.

Co bude vaším úkolem?

 • Pečovat o vlastní portfolio cca 200 klientů z řad menších firem a živnostníků, aktivně vyhledávat a získávat nové klienty.
 • Budovat s klienty vztah a partnerství - setkáváte se s nimi na osobních schůzkách (standardně 10 – 15 týdně) jak na pobočce, tak i u klienta.
 • Analyzovat finanční situaci klienta a navrhujete pro něj finanční plán (provozní a investiční financování, pojištění apod.).

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Máte zkušenost na pozici bankéře, finančního poradce nebo se správou klientského portfolia.
 • Dokážete strategicky budovat vztahy s klienty a získávat nové.
 • Baví vás aktivně obchodovat a plnit plány.
 • Orientujete se v podnikatelském prostředí a ekonomických výkazech.

A co získáte u nás?

 • Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku – pevný měsíční fix je jistota a zbytek je na vás a vaší aktivitě – U nás je to o vás.
 • Partu kolegů, kteří jsou si navzájem přáteli. Podívejte se na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
 • Bohatou nabídku benefitů - 25 dnů dovolené, 4 sick days, až 27 000 do benefitní peněženky (lze využít na zaplacení Multisportky, dovolené, wellness, knížek atp.), výhodnější RB produkty.
 • Až 5 dní volna za loajalitu – čím déle u nás budete pracovat, tím lépe se u nás můžete mít.
 • Zvýhodněné bankovní produkty a úrok na hypotéce.
 • Umožníme Vám kariérně růst, protože preferujeme interní posuny zaměstnanců.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Benešová
Jana Benešová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 124 jana.benesova2@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!