KYC SPECIALIST - Teplice

LOKALITA Masarykova třída 1846, 415 01  Teplice-Trnovany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (středně pokročilá)

Pro naše Teplické kontaktní centrum hledáme analyticky orientovaného kolegu/kolegyni, nadšence do zjišťování informací, kterému bude dobře v otevřeném a dynamickém prostředí plném změn.

Nebojte se přihlásit, potkáme se s vámi on-line.

Co bude vaším úkolem?

 • V prvních měsících se zorientujete v okruhu svých nejbližších kolegů a budete nahlížet pod ruce zkušenějším. Velmi nám záleží na tom, abyste se u nás cítil/a dobře.
 • Po zapracování budete samostatně spolupracovat s bezpečnostními útvary banky a starat se o svěřenou agendu, za kterou přeberete plnou zodpovědnost.
 • Budete řešit požadavky v oblasti legalizace výnosů z trestné činnosti, financování terorismu a porušení mezinárodních sankcí. Ověřovat detekované podezřelé obchody a podporovat proces KYC (Poznej svého klienta).
 • Zabývat se budete také analytickou a metodickou činností v této oblasti.
 • S klienty a kolegy budete komunikovat telefonicky i e-mailem.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Jste schopni samostatně získávat a analyzovat relevantní informace o subjektech a jejich chování. Informace dovedete vzájemně porovnávat a činit z nich závěry.
 • Vyhovuje vám pracovat na více úkolech současně, svoji práci si dovedete zorganizovat.
 • Umíte argumentovat a srozumitelně prezentovat svá zjištění. Máte reprezentativní úroveň mluveného i psaného projevu.
 • Poradíte si i s klientem, kterého je potřeba obsloužit v angličtině. A pokud si v tom zrovna nevěříte, moc rádi vás podpoříme.
 • Jste ochotný/á kdykoliv pomoci svému týmu a kolegové se na vás mohou spolehnout.
 • Podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, bez kterého nelze absolvovat povinné zákonné certifikace.

A co získáte u nás?

 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme. Při nástupu získáte 14.000 Kč a hned po prvním roce vám příspěvek automaticky navýšíme na 25.000 Kč/rok. A tím nekončíme - čím déle jsme spolu, tím větší rozpočet máte.
 • Ročně u nás máte 4 dny volna na zotavenou, týden dovolené navíc a další dny získáte s odpracovanými roky. A pokud jich bude více jak 5, můžete se těšit na dalších 14 dní volna, tzv. Restart days. Sečteno podtrženo, po pěti letech u nás si můžete během jednoho roku užít až 39 dní volna a to jsme nezahrnuli další volno na studium nebo pro speciální životní příležitosti.
 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
 • Mrkněte na #zivotvraiffce, překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
 • Umožníme vám vyrůst, protože u nás najdete otevřené a týmové prostředí, ve kterém máte možnost rozvíjet své schopnosti a talent. A upřednostňujeme posuny našich lidí. U nás je to o vás.
 • Pracujeme od pondělí do pátku v rozmezí 7:00 - 17:00.

Pokud vás pozice zaujala, pojďte si s námi popovídat. Pobavíme se o pozici, proklepneme si vaší angličtinu a sladíme si vzájemná očekávání. Rádi odpovíme na vaše otázky a stejně tak rádi budeme za odpovědi na naše otázky. Výběrko je přátelské. Jde o to, co nejlépe se poznat.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!