BANKOVNÍ PORADCE - Český Krumlov

LOKALITA náměstí Svornosti 15, 381 01  Český Krumlov-Vnitřní Město, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Na naši pobočku v Českém Krumlově hledáme obchodníka, který bude aktivně pečovat o naše klienty a vybírat pro ně ta nejlepší finanční řešení. U nás je to o vás.

Co u nás získáte?

 • Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku – pevný měsíční fix je jistota a zbytek je na vás a vaší aktivitě.
 • Důvěru a možnost seberealizace.
 • Vedení zkušené Jany, které záleží na vašem rozvoji a dovede vás plně podpořit.
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme.
 • Ročně u nás máte 4 týdny volna na zotavenou, týden dovolené navíc a další dny získáte s odpracovanými roky. A pokud jich bude více jak 5, můžete se těšit na dalších 14 dní volna, tzv. Restart days. Sečteno podtrženo, po pěti letech u nás si můžete během jednoho roku užít až 39 dní volna a to jsme nezahrnuli další volno na studium nebo pro speciální životní příležitosti.
 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
 • Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
 • A umožníme vám vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí. Zeptejte se paní ředitelky.

Co bude vaším úkolem?

 • V prvních měsících se seznámíte s našimi produkty, procesy a naučíte se orientovat v interních systémech. Budete spolupracovat se zkušenějšími kolegy a poznáte, jak to u nás funguje. Velmi nám záleží na tom, abyste se u nás cítil/a dobře.
 • Po zaučení se stanete profesionálem, který poskytuje prvotřídní klientský servis, plní stanovený obchodní plán, získává klienty nové a buduje výbornou klientskou zkušenost s bankou.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Chápete stejně jako my, že peníze našich klientů nejsou zadarmo. O své klienty a jejich finance se staráme s respektem.
 • Chcete na sobě pracovat a dokážete obsáhnout velké množství informací. Abyste mohli klientům poskytovat nejvhodnější řešení a profesionální péči, je potřeba neustále se učit.
 • Nebojíte se zvednout telefon a domluvit si schůzku. Pracovní týden začínáme s plným diářem a aktivně hledáme příležitosti, jak pomoci klientům uspokojit jejich potřeby.
 • Podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, bez kterého není možné absolvovat povinné zákonné certifikace.

Pokud vás pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět. Pobavíme se o vás a o nás a sladíme si očekávání. Výběrko je vzájemné. Jde o to, co nejlépe se poznat.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!