SPECIALISTA OVĚŘOVÁNÍ TRANSAKCÍ PLATEBNÍMI KARTAMI - Teplice

LOKALITA Masarykova třída 1846, 415 01  Teplice-Trnovany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (středně pokročilá)

Hledáte uplatnění svého analytického nadání a smyslu pro detail? Staňte se součástí týmu, který se stará o bezpečnost karetních transakcí.

Co vás čeká?

 • Naučíte se pracovat v našich systémech, seznámíte se s interními procesy, osvojíte si komunikační principy Raiffky a poznáte, jak to v našem týmu chodí. Velmi nám záleží na tom, abyste se u nás cítili dobře.
 • Po zaučení budete samostatně monitorovat karetní transakce a vyhodnocovat nestandardní případy.
 • Při podezření na podvodnou transakci klienta kontaktujete, situaci prověříte a v případně potřeby kartu zablokujete.
 • Méně rozsáhlou agendou bude vyřizování e-mailových dotazů, ve kterých potkáte široký záběr témat napříč naším oborem.

Co u nás získáte?

 • Poznáte, co znamená smysluplná práce.
 • Nechválíme jen slovně. Kvalitu vaší práce oceníme odměnou nad rámec základní mzdy. Vždy férově a za předem daných podmínek.
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme. Při nástupu získáte 14.000 Kč a hned po prvním roce vám příspěvek automaticky navýšíme na 25.000 Kč/rok. A tím nekončíme - čím déle jsme spolu, tím větší rozpočet máte.
 • Ročně u nás máte 4 týdny volna na zotavenou, týden dovolené navíc a další dny získáte s odpracovanými roky. A pokud jich bude více jak 5, můžete se těšit na dalších 14 dní volna, tzv. Restart days. Sečteno podtrženo, po pěti letech u nás si můžete během jednoho roku užít až 39 dní volna a to jsme nezahrnuli další volno na studium nebo pro speciální životní příležitosti.
 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
 • Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
 • A umožníme vám vyrůst, protože u nás najdete otevřené a týmové prostředí, ve kterém máte možnost rozvíjet své schopnosti a talent.

Bez čeho se neobejdeme?

 • Podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, bez kterého není možné absolvovat povinné zákonné certifikace.
 • Vyhovuje vám směnný provoz od pondělí do neděle. Pracujeme 24/7 v rozvrhu 6-14, 14-22 a 22-6 s občasnou „mezisměnou“ 8-20, protože transakce nikdy nesmí zůstat bez dozoru.
 • Poradíte si s klientem, kterého je potřeba obsloužit v angličtině. A pokud si v tom nevěříte na 100 %, moc rádi vás podpoříme.
 • Při práci s informacemi vnímáte logické souvislosti a umíte si určit priority, když se seběhne víc úkolů najednou.
 • Bezchybný mluvený a psaný projev je samozřejmost.

Pokud vás pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět. Na náborové schůzce se potkáme on-line a po zaškolení můžete pracovat z domova. Počítač vám půjčíme a vzdálené připojení zajistíme.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!