HYPOTEČNÍ BANKÉŘ - Ústí nad Labem

LOKALITA Pařížská 227/20, 400 01  Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Pro naše hypoteční centrum v Ústí nad Labem hledáme novou posilu, která bude našim klientům pomáhat realizovat sny o vlastním domově.

Co bude vaším úkolem?

 • V prvních měsících projdete úvodním zaškolením, budete nahlížet pod ruce zkušenějším kolegům a začnete poznávat, jak to na našem hypo centru chodí. Velmi nám záleží na tom, abychom se spolu v práci cítili dobře.
 • Postupně začnete komunikovat s prvními klienty a samostatně zpracovávat jednodušší úkoly.
 • Po zaučení se stanete specialistou, který čerpá hypoteční úvěry, řeší změnové požadavky a poskytuje prvotřídní klientský servis.
 • Pro své kolegy poradce budete profesionálem a partnerem, na kterého se mohou spolehnout za každé situace.

Co u nás získáte?

 • Důvěru a samostatnost.
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme.
 • Ročně u nás máte 4 týdny volna na zotavenou, 1 týden dovolené navíc a další dny získáte s odpracovanými roky. A pokud jich bude více jak 5, můžete se těšit na dalších 14 dní volna, tzv. Restart days. Sečteno podtrženo, po pěti letech u nás si můžete během jednoho roku užít až 39 dní volna a to jsme nezahrnuli další volno na studium nebo pro speciální životní příležitosti.
 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
 • Partu kolegů, kteří jsou si navzájem přáteli. Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy
 • A umožníme vám vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí.

A co potěší nás?

 • Vyhovují vám činnosti, ve kterých uplatníte svoji pozornost a pečlivost. Veškerá dokumentace musí být v naprostém pořádku.
 • Nenecháte se rozhodit, když vám do plného soustředění zazvoní telefon a vejde neobjednaný klient. Neschováváme se po kancelářích, jsme klientům k dispozici.
 • Když se seběhne více úkolů najednou, dovedete si poradit. A máte to vyzkoušené, odkudkoliv.

Pokud vás pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět. Pobavíme se o vás a o nás a sladíme si očekávání. Výběrko je vzájemné. Jde o to, co nejlépe se poznat.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!