ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRO FIREMNÍ CENTRUM

LOKALITA Národní 1010/9, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (mírně pokročilá)

Do našeho firemního centra Národní a Budějovická v Praze, kde naši poradci poskytují komplexní služby a servis malým a středním firmám (do 1,5 mld. ročního obratu), hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialisty/ky pro firemní bankovnictví. Hledáme pečlivého a zodpovědného člověka, jehož úlohou bude zejména každodenní komunikace a spolupráce s obchodníky a jejich administrativní podpora v jednotlivých obchodních případech.

U nás je to o vás.

Co budete na této pozici dělat?

 • Budete pravou rukou firemním poradcům, kterým pomůžete s administrativou i obchodem.
 • Budete provádět kontrolu plnění smluvních podmínek klientů.
 • Vaším dalším úkolem bude příprava a kompletování smluvní dokumentace úvěrových i neúvěrových produktů.
 • Zodpovědnost budete mít také za administraci čerpání úvěrů.
 • Pomůžete také s nastavováním parametrů produktů v systémech a obstaráte další činnosti související se správou klientského portfolia.
 • V případě zájmu stávajícího klienta představíte a nabídnete další bankovní produkty a služby na míru (karty, účty, elektronické bankovnictví…).

Jaká je naše představa o kandidátovi?

 • Baví vás administrativa a kontakt s lidmi – vstřícnost a přizpůsobivost jsou vaše charakteristické rysy.
 • Studium jste zakončil/a minimálně úspěšným složením maturitní zkoušky – uvítáme zejména znalosti z obchodní, bankovní, ekonomické či podnikatelské oblasti.
 • K práci přistupujete proaktivně, máte chuť uspět jako jednotlivec, ale úspěch týmu je pro vás neméně důležitý.
 • Zadané úkoly plníte samostatně, precizně a v termínu.
 • Orientujete se na zákazníka a jeho spokojenost je pro vás na prvním místě.
 • Jste zdatným uživatelem MS Office.
 • Výhodu získáte, pokud máte základní znalost anglického jazyka a přehled v oblasti bankovních produktů. Hodit se vám bude i znalost podvojného účetnictví a finančních analýz.

A co nabízíme my?

 • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v ČR.
 • Sehraný tým, který vám stejnou měrou oplatí vaši práci a podporu.
 • Zdravé mezilidské vztahy, otevřená komunikace a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
 • Možnost seberealizace a profesního růstu – kariérní posuny jsou u nás častější než jinde.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Michaela Frayerová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 277 274 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!