ADMINISTRATIVNÍ PODPORA POBOČKY - Litoměřice

Máte zájem získat praxi v bankovnictví, přivydělat si během studia nebo rodičovské dovolené? Jste rádi v kontaktu s lidmi a víte, že na své okolí působíte příjemným a vstřícným dojmem? Dejte nám o sobě vědět. Hledáme servisní podporu pro naši litoměřickou pobočku v rozsahu cca 80 hodin měsíčně.

Co bude vaším úkolem?

  • Uvítat příchozí klienty, zorientovat je na pobočce a vyřídit s nimi jednoduché servisní požadavky. Například klientovi poradíte, jak zadat platbu na terminálu.
  • Pro obchodníky budete administrativní podporou a parťákem, na kterého se mohou spolehnout, že veškerá dokumentace bude na svém místě a v naprostém pořádku. Čeká vás jak třídění dokumentů a zadávání údajů do systémů, tak telefonování klientům a domlouvání obchodních schůzek.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Je vám blízké bankovní prostředí, baví vás kontakt s lidmi a lidem je při jednání s vámi příjemně.
  • Vyhovují vám činnosti, ve kterých uplatníte svoji pozornost a pečlivost.
  • Máte možnost pracovat cca 20 hodin týdně v čase otevírací doby naší pobočky. Na konkrétní docházce se spolu vždy předem domluvíme.

A co získáte u nás?

  • Dlouhodobou brigádu za fér podmínek a zázemí stabilní mezinárodní banky.
  • Otevřené a podporující prostředí, protože nám velmi záleží na tom, abychom se spolu v práci cítili dobře. Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
  • Spolupráce je formou dohody a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
  • A umožníme vám vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí.

Máte nutkání se připojit do našich řad? No tak do toho. Zašlete nám svůj životopis.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!