SPECIALISTA/-KA SEKRETARIÁTU PŘEDSTAVENSTVA

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Hledáme spolehlivou a pečlivou posilu do našeho týmu, který se stará o podporu představenstva banky. Pokud máte rádi ve věcech pořádek, jste diskrétní a chcete nahlídnout pod pokličku práce představenstva banky, pak čtěte dál.

Co bude vaším úkolem?

 • Připravovat zasedání představenstva banky, které probíhá 1x týdně – což obnáší sestavení návrhu agendy (ve spolupráci s nadřízeným), kontrolu materiálů po formální stránce a jejich ukládání na sdílené úložiště, přípravu a zpracování zápisu ze zasedání a kontrolu úkolů uložených představenstvem.
 • Shromažďovat požadavky na ověřování podpisů, připravovat dokumenty a zajišťovat notáře a přítomnost podepisujících členů představenstva (cca 1x měsíčně).
 • Zpracovávat pravidelnou čtvrtletní informační povinnost na web – od sběru dat od příslušných útvarů banky, přes sestavení pravidelné čtvrtletní zprávy až po její publikaci na webových stránkách banky v řádném termínu.
 • Připravovat a odesílat oznámení na ČNB o nabytí kvalifikovaných účastí (kvartálně).
 • Během 1Q roku sesbírat data a připravit Zprávu o propojených osobách, zapracovat připomínky ze strany auditora a zajistit schválení zprávy relevantními orgány.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Máte rádi administrativní činnosti a jste zvyklí odvádět svěřenou práci ve vysoké kvalitě a v daném termínu.
 • Jste pečlivý člověk a umíte zachovat diskrétnost – přijdete do kontaktu s citlivými informacemi.
 • Rádi komunikujete a umíte být asertivní.
 • Výhodou je praxe na administrativní nebo asistentské pozici pro management.
 • Máte AJ na úrovni B1/B2 – využijete hlavně psanou (emaily a podklady).
 • Ovládáte uživatelsky nástroje MS Office.
 • Máte alespoň SŠ vzdělání.

A co získáte u nás?

 • Šéfa a kolegy, kteří jsou zvyklí táhnout za jeden provaz a pomáhat si, když je třeba.
 • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
 • Flexibilní práci – část agendy je časově pevně daná, ale část si můžete časově přizpůsobit Vaším možnostem.
 • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
 • Benefity na míru – kafeterie, týden dovolené navíc, sickdays, multisport karta, firemní školka, zvýhodněné bankovní produkty nebo využití slev u řady partnerských společností.
 • Práci z části z domova z části v příjemném a dostupném místě s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Věra Pražanová
Raiffeisenbank a.s.
+420 722 980113 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!