PROVOZNÍ ÚČETNÍ - Olomouc

LOKALITA tř. Kosmonautů 1294/29, 779 00  Olomouc-Hodolany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Do týmu Taxes&Operating Accounting hledáme aktuálně nového kolegu /kolegyni na pozici Provozní účetní.

Tato pozice bude obsazena jako náhrada za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Co bude vaším úkolem?

 • ​Zpracování tuzemských a zahraničních pracovních cest zaměstnanců, vyúčtování hotovostních výdajů zaměstnanců, vyúčtování výdajů hrazených služebních platební kartou, vystavených provozních faktur, přijatých provozních faktur (včetně uplatnění nároku na odpočet DPH, rozlišování daňově ne/uznatelných nákladů, rozlišování nákladu/majetku, časové rozlišení …).
 • Kontrola formální správnosti účetních dokladů v souladu se Zákonem o účetnictv a v souladu s Interními normami banky.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • ​Jste samostatný/á, do práce vkládáte vlastní iniciativu a navrhujete „zlepšováky“.
 • MS Excel je váš oblíbený pomocník.
 • Pečlivost je vaše silná stránka.
 • Předchozí praxe a znalost SAP je výhodou, ale ne podmínkou.

A co získáte u nás?

 • ​Ochotné kolegyně, které Vás profesionálně zaškolí a budou vám oporou.
 • Pestrou práci s možností růstu – pokud prokážete, že se rychle učíte a budete chtít, dostanete příležitosti se dále rozvíjet a profesně růst.
 • Příjemné a dostupné pracoviště pár metrů od hlavního nádraží Olomouc.
 • Sami budete pánem svých benefitů. Bude jen na vás, jak využijete částku, kterou vám na rok přidělíme, např. si můžete měsíčně pořizovat stravenky, k tomu jet na dovolenou a ještě se přihlásit na jazykový kurz a nakupovat si knihy.
 • 5 týdnů dovolené.
 • 4 Flexi days (dny volna navíc, které můžete využít jakkoliv, např. když si potřebujete jen něco zařídit, nebo je vám chvíli nevolno apod.)
 • Zvýhodněné bankovní produkty a úrok na bydlení.
 • Slevy na produkty třetích stran, apod. …

Zaujala Vás tato nabídka? Tak neváhejte a přihlaste se.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Nikol Sedláčková
Raiffeisenbank a.s.
+420 773 696 238 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!