PRIVÁTNÍ BANKÉŘ - Praha

LOKALITA Na příkopě 1047/17, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (středně pokročilá)

Pro prestižní tým privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen hledáme komunikativního kolegu/kolegyni, který bude působit v Praze a Plzni.
Úkolem privátního bankéře/ky je komplexní poradenství pro nejvýznamnější klienty banky (fyzické osoby) především v oblasti investičního bankovnictví.

Co Vás čeká?

 • Budete pečovat a pracovat se svěřeným portfoliem klientů.
 • Vyhledáte nové klienty v segmentu privátního bankovnictví s cílem rozšířit stávající portfolio klientů.
 • Budete rozvíjet dlouhodobý a všestranný vztah banky a klienta.
 • Poskytnete klientům odborné informace, budete sledovat ekonomickou a tržní situaci.
 • Budete navrhovat a realizovat obchodní transakce v rámci své agendy a v rámci kompetencí stanovených normami banky nebo v rámci specifických pověření.
 • Udržíte pořádek v obchodní dokumentaci, může vám pomoci tým servisních bankéřek.

Bez čeho se neobejdete?

 • Máte zkušenosti v oblasti osobního bankovnictví se zaměřením na investice alespoň 2 roky.
 • Máte chuť a odhodlání budovat dlouhodobý vztah s klientem.
 • Vzájemná důvěra a profesionalita je pro nás ve vztahu k našim klientům prioritou.
 • Orientujete se v oblasti kapitálových trhů a finančních produktů, máte přehled v právních a daňových otázkách.
 • Disponujete všeobecným ekonomickým přehledem, Vaše komunikační schopnosti jsou na velmi dobré úrovni, máte zralý projev.
 • Nechybí vám vyjednávací a obchodní dovednosti.
 • Domluvíte se anglicky popř. jiným cizím jazykem.

Na co se můžete těšit?

 • Prestižní práci v prostředí privátního bankovnictví. Budete mít možnost poznat spoustu inspirativních a velmi úspěšných lidí.
 • 25 dní dovolené a 4 free days, čím déle s námi budete, tím více volna si můžete užít.
 • Zvýhodněné bankovní produkty včetně hypotéky.
 • Osobní rozvoj u nás není prázdná fráze. Těšit se můžete na propracovaná školení a skvělý tým, který se stará o vzdělávání pobočkové sítě. Digitální platformy, které RB nabízí zdarma zaměstnancům, jež vám usnadní přístup ke vzdělávání nejen z oboru. Zpřístupníme vám mnoho seminářů, které se věnují životním stylu – pro Raiffeisenbank je zdraví a spokojenost zaměstnanců prioritou.
 • V Raiffce se nebudete nudit, najdete nové přátele, osvojíte si bankovní know-how a otevře se vám mnoho kariérních příležitostí. Nezapomeňte, že 8 z 10 manažerů vyrostlo v Raiffce.

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV, můžete jej poslat i na email kamila.nemcova@rb.cz

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Kamila Němcová
Kamila Němcová
Raiffeisenbank a.s.
+420 725 004 602 kamila.stavjanickova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!