ADMINISTRATIVNÍ PODPORA STAVEBNÍ SPOŘITELNY - BRIGÁDA

Do oddělení Správy stavebního spoření hledáme nového kolegu / kolegyni na administrativní výpomoc, který/á může formou brigády odpracovat až 80 hodin měsíčně.

Co bude vaším úkolem?

  • ​Dělat administrativní podporu kolegům v oddělení stavebního spoření, která bude spočívat v kontrole náležitostí údajů, tvorbě dokumentace, apod.
  • Případně zpracovávat odchozí a příchozí poštu.
  • Zkrátka jednodušší úkony, na které není potřeba dlouhé zaškolení.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • ​Chcete nastartovat svou kariéru v oblasti bankovnictví.
  • Jste pečlivý a spolehlivý člověk.
  • Umíte „zamakat“ pokud se vám práce nahrne víc najednou.
  • Rádi pracujete s PC, využívat budete MS Office a interní bankovní systémy.

A co získáte u nás?

  • ​Moderní a příjemné pracovní prostředí blízko hlavního nádraží v Olomouci.
  • Flexibilní pracovní dobu – U nás je to o vás.
  • A taky vám rádi potvrdíme praxi pro VŠ.

Zaujala vás tato nabídka? Tak neváhejte a přihlaste se.

Těšíme se na setkání s vámi.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Nikol Sedláčková
Raiffeisenbank a.s.
+420 773 696 238 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!