Péče o klienty - Praha

LOKALITA Karolinská 661/4, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Může mít spojení Raiffka a Equa výhodu i pro uchazeče? SAMOZŘEJMĚ. Přidej se k nám a získej zázemí v rostoucí a úspěšné mezinárodní bance. #spoluvyrosteme #samozrejme

Bankovní svět je pro klienty plný nástrah, hádanek a třeba i zatím nesplněných přání. My jsme tu od toho, abychom je na jejich cestě nasměrovali tím správným směrem, pokusili se jejich tužby naplnit, a co si budeme povídat, čas od času se jim i omluvili. Pomůžeš nám s tím?

Jsi náš člověk, když...

  • rád pomáháš lidem
  • hledáš práci na full-time
  • je pro tebe čeština opravdu nejkrásnější jazyk na světě
  • vstaneš na osmou a jindy si zas rád přispíš do oběda
  • jsi úspěšně odmaturoval/a

Můžeš se spolehnout, že:

  • budeš pracovat v moderním zázemí s fajn dostupností v atraktivním Karlíně
  • u nás najdeš pozitivní náladu s lidmi, co jsou na stejné vlně
  • schopných lidí si vážíme a rádi je posouváme dál
  • si vyděláš hezkých 25.000 - 30.000 Kč

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!