ADMINISTRATIVNÍ PODPORA STAVEBNÍ SPOŘITELNY - Olomouc

LOKALITA tř. Kosmonautů 1294/29, 779 00  Olomouc-Hodolany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Do našeho nově vzniklého týmu Správy stavebního spoření v Olomouci hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti administrativní podporu oddělení stavebního spoření a podporu kolegů z prodejních center.

Co bude vaším úkolem?

 • Správa úvěrů ze stavebního spoření po celou dobu trvání smluvního vztahu.
 • Provádění kontrol plnění závazků z úvěrových smluv, čerpání a změny těchto úvěrů.
 • Poskytovat servis kolegům z prodejních center, který spočívá v telefonické i písemné konzultaci případů.

Tato pozice je pro vás vhodná, jestliže:

 • Máte rád/a administrativu a práce s PC vám není cizí.
 • Jste aktivním uživatelem MS Office.
 • Dotahujete věci do konce a záleží vám na preciznosti výsledku a spokojeném klientovi.
 • Můžete být i absolvent/ka. Všechno, co budete potřebovat, vás naučíme, ale neměla by vám chybět zvídavost a chuť pochopit, jak procesy a systémy v bance fungují.

Náskok před ostatními budete mít, pokud:

 • Se orientujete v oblasti stavebního spoření.

A co získáte od nás?

 • Příjemné a dostupné místo výkonu práce v Olomouci (hned u vlakového nádraží).
 • Možnost pracovat z domova („home office“).
 • Skvělou nabídku benefitů. Našim zaměstnancům poskytujeme příspěvky formou kafeterie, ve které bude jen na vás, na co budete chtít částku, kterou vám na rok přidělíme použít. Můžete si zaplatit část dovolené, nebo jazykový kurz, nebo také nějaký sport. *Stravenky a příspěvky na životní pojištění a penzijko jsou samozřejmostí.
 • 5 týdnů dovolené, až 4 Flexi days.
 • Pracovní volno za loajalitu - čím déle u nás budete pracovat, tím lépe se u nás můžete mít.
 • Zvýhodněné bankovní produkty.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Nikol Sedláčková
Raiffeisenbank a.s.
+420 773 696 238 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!