BANKÉŘ/KA PRO PODNIKATELE - Praha, Novodvorská

LOKALITA Novodvorská 1800/136, 142 00  Praha-Braník, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pro naši pobočku v Praze v obchodním centru Novodvorská hledáme bankéře, který se postará o naše klienty z řad podnikatelů. Jedná se o firmy s ročním obratem mezi 10 a 50 Mil. Kč.
Máme pevnou pracovní dobu, otevřeno od pondělí do pátku, bez směn a víkendů. Budete mít dostatek času pro sebe, nechceme, aby vás práce pohltila.

Co vás čeká?

 • Seznámíte se s našimi produkty a systémy, setkáte se svými prvními klienty a budete získávat klienty nové. Nabyté znalosti doplníte studiem v Akademii pro podnikatelské poradce.
 • Stanete se naším specialistou, který buduje s klienty vztah a partnerství - budete se s nimi setkávat na osobních schůzkách jak na pobočce, tak i u klienta.
 • Budete analyzovat finanční situaci svého klienta a navrhovat pro něj finanční plán (provozní a investiční financování, pojištění apod.).

Bez čeho se neobejdete?

 • Orientace v podnikatelském prostředí a ekonomických výkazech, která vám zajistí snadnější start. Naši klienti ocení odborníka.
 • Schopnost navázat a rozvíjet vztahy s klienty vám zaručí jejich důvěru.
 • Vaše obchodní dovednosti vám zajistí zajímavou měsíční odměnu.

Na co se můžete těšit?

 • K fixní mzdě náleží měsíční bonus: při splnění 100% plánu 9 tis., při splnění 120% plánu 18 tis. Čím déle s námi jste, tím více si vyděláte.
 • Další finanční odměnou jsou výhry v individuálních a pobočkových soutěžích.
 • Finanční dary k pracovním a životním jubileím.
 • První rok získáte 14 tis. v kafeterii, od druhého roku 27. tisíc, po 5 letech 34 TISÍC.
 • 28 DNÍ VOLNA (25 dní dovolené + 3 free days). Po 5 letech 30 dní volna, po 10 letech 35. Jednou za 5 let Restart days (dalších 10 dní volna navíc). Odpočinek našich kolegů je pro nás klíčový, proto podporujeme pravidelné vybírání dovolené v plné výši.
 • Zvýhodněné bankovní produkty. NAPŘ. 100% HYPOTÉKU.
 • Osobní rozvoj u nás není prázdná fráze. Těšit se můžete na propracovaná školení a skvělý tým, který se stará o vzdělávání pobočkové sítě. Digitální platformy, které RB nabízí zdarma zaměstnancům, jež vám usnadní přístup ke vzdělávání nejen z oboru. Zpřístupníme vám mnoho seminářů, které se věnují životním stylu – pro Raiffeisenbank je zdraví a spokojenost zaměstnanců prioritou.
 • V Raiffce se nebudete nudit, najdete nové přátele, osvojíte si bankovní know-how a otevře se vám mnoho kariérních příležitostí. U NÁS KAŽDÝ VÍ, že 8 z 10 MANAŽERŮ VYROSTLO V RAIFFCE.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Kamila Němcová
Kamila Němcová
Raiffeisenbank a.s.
+420 725 004 602 kamila.nemcova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!