CRM KAMPAŇOVÝ SPECIALISTA

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Vysokoškolské / univerzitní
JAZYK Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Budete součástí týmu oddělení Customer Relationship Managementu(CRM), které patří mezi nejdynamičtější a nejklíčovější v bance. Jeho hlavním cílem je prodej nových bankovních produktů prostřednictvím nabídek ve všech dostupných kanálech a jejich následná aktivace, snížení odchodovosti klientů a spolupráce s ostatními odděleními banky v případě jakékoliv přímé komunikace na klienty.

Pokud jste analyticky smýšlející člověk, který má tah na branku, dotahuje úkoly do konce a chce se podílet na zajímavých kampaních, zkuste to s námi.

Co bude vašim úkolem?

 • V rámci prvních třech měsíců bude vaším úkolem osvojit si znalosti softwaru pro přípravu kampaní, pochopit operativu standardních kampaní a postupně se zapojit do denní operativy.
 • V horizontu prvního půl roku potom začnete dostávat samostatné úkoly a řídit celý proces přípravy kampaní pro přidělené produkty (odladit zadání, navrhnout cílovou skupinu a mechaniku kampaně, kontrolovat průběh a nakonec kampaň vyhodnotit).
 • Budete pravidelně pracovat s datovými soubory a reporty a budete úzce spolupracovat s odděleními marketingové komunikace, produktového managementu, pobočkovou sítí a externími/interními call centry.

Co potěší nás?

 • Jste komunikativní a umíte najít řeč s různým typem lidí. Umíte naslouchat, ale i zdravě protlačit svůj názor, když je to třeba. Umíte se dohodnout a nalézt win-win řešení.
 • Vynikáte v logické analýze dat a informací.
 • Pokud se mění podmínky, jste schopný/-á rychle reagovat a kreativně vymýšlet řešení.
 • Šéf se na vás vždy mohl na 100 % spolehnout, co slíbíte, to splníte vždy v perfektní kvalitě.
 • Jste pečlivý/-á, samostatný/-á a dokážete si zorganizovat svojí práci.
 • Angličtina – nepotřebujeme úroveň rodilého mluvčího, ale musíte rozumět psanému textu.

Náskok před ostatními budete mít, pokud:

 • Máte zkušenosti na obdobné pozici (když je nemáte, nenechte se odradit. Pokud máte potenciál, my si vás zaučíme).
 • Znáte výborně MS Office, především Excel je váš oblíbenec.

Co získáte u nás?

 • Šanci odstartovat kariéru v rámci stabilní mezinárodní banky, která se rodinnou atmosférou podobá menší firmě. Právě mezilidské vztahy jsou to, co si naši zaměstnanci pochvalují.
 • Vy budete ovlivňovat podobu přímé komunikace na klienty.
 • Prostředí jednoho z nejkvalitnějších týmů na oblast CRM na českém a evropském trhu. Zaškolí vás experti, kteří vás budou rozvíjet a podporovat.
 • Díky této práci, ve které se budete podílet na spoustě procesů napříč bankou, budete mít možnost získat povědomí o tom, jak celá banka funguje.
 • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 - Pankrác.
 • Rozmanitou nabídku zaměstnaneckých benefitů, jejíž podobu si budete mít šanci sami ovlivnit dle vašich potřeb.
 • Možnost částečné práce na Home Office (cca 2 dny v týdnu).

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám email" kamila.nemcova@rb.cz

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Kamila Němcová
Kamila Němcová
Raiffeisenbank a.s.
+420 725 004 602 kamila.nemcova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies