POKLADNÍ A ADMIN PODPORA na 1/2 úvazek - Ústí nad Labem

LOKALITA Pařížská 227/20, 400 01  Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum, Česká republika
ÚVAZEK Práce na zkrácený úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Hledáte zajímavé uplatnění? Pojďte si se mnou popovídat o práci v bance. Hledám kolegy/parťáky, kteří mi pomůžou budovat úspěšnou pobočku. Těším se na vás se svým šestičlenným týmem, Jirka.

Co vás čeká?

 • V prvních týdnech se společně zaměříme na vaší adaptaci. Budete nahlížet pod ruce obchodníkům, pokladníkovi a poznávat, jak to na naší pobočce chodí.
 • Jakmile se zorientujete, budete pro naše klienty první milá tvář, která je uvítá a pomůže jim s orientací na pobočce.
 • Absolvujete školení od ČNB, abyste mohli v případě potřeby plnohodnotně zastoupit roli pokladníka.
 • Obchodníkům budete administrativní podporou a parťákem, na kterého se mohou spolehnout, že veškerá dokumentace bude na svém místě v naprostém pořádku.

Na co dalšího se můžete těšit?

 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme.
 • Ročně u nás máte 5 týdnů dovolené, 3 flexi days a další dny získáte s odpracovanými roky.
 • Perfektní zaškolení do našeho oboru, tohle opravdu umíme.
 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
 • Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
 • A umožníme vám vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí.

A co potěší nás?

 • Je vám blízké bankovní prostředí, baví vás kontakt s lidmi a lidem je při jednání s vámi příjemně.
 • Vyhovují vám činnosti, ve kterých uplatníte svoji pozornost a pečlivost.
 • Máte možnost pracovat cca 20 hodin týdně v čase otevírací doby naší pobočky. Na konkrétní docházce se spolu vždy předem domluvíme.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies