REAL ESTATE ADMINISTRATION SPECIALIST pro Raiffeisen Leasing

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Do týmu, který se zabývá správou nemovitostního portfolia, aktuálně hledáme novou posilu na pozici Specialista/ka pro oblast Real Estate administrativy/Real Estate Administration Specialist. Vaším úkolem bude řízení projektu ve vztahu klienta a společnosti s ohledem na řádné plnění vzájemných závazků a pohledávek, které vyplývají z leasingové smlouvy nebo dohody o financování.

U nás je to o vás.

Co budete na této pozici dělat?

 • Správa projektu dle příslušných smluv (leasingové, rámcové dohody, dohody o financování a dalších souvisejících smluv) v souladu se schválením v rámci skupiny Raiffeisen.
 • Kontrola smluv před podpisem, čerpání, vyřizování požadavků klienta.
 • Správa pohledávek a plnění závazků klienta, upomínání, penalizace v případě neplnění závazků.
 • Schvalování faktur a zadávání plateb, zpracování splátkového kalendáře, výpočet splátek a kontrola úhrady splátek.
 • Úzká spolupráce s účetním oddělením, právníky a obchodem.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

 • SŠ vzdělání.
 • Praxe v oboru výhodou.
 • Selský rozum a logické uvažování.
 • Chuť do práce.

A co nabízíme my?

 • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí společnosti, která patří do stabilní mezinárodní finanční skupiny.
 • Zdravé mezilidské vztahy a práci v přátelském týmu, který se navzájem podporuje a kdykoliv si podává pomocnou ruku.
 • Příjemné pracovní prostředí na Praze 4, přímo u metra C Pankrác.
 • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci.
 • Možnost práce z domova.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Michaela Frayerová
Raiffeisenbank a.s.
zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies