SEGMENTOVÝ MANAŽER PRO MICRO KLIENTY

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (pokročilá)

Máme nejlepší akvizici small business klientů na českém trhu. Naše cíle? Být bankou první volby pro podnikatele a firmy a být na špici v digitální propozici i spokojenosti klientů.

Nyní hledáme do týmu Segmentového manažera, který s námi těchto cílů dosáhne. Chceme přivítat energického kolegu/kolegyni s veselou povahou, proaktivním přístupem, hloubavou myslí a schopností přicházet s novými nápady a následně je realizovat.

Co budete dělat a co po Vás budeme chtít?

 • Mít na starosti výnosy a náklady small business segmentu, aktivně vyhledávat příležitosti k růstu a tyto příležitosti přetavit do akčních kroků.
 • Odpovědnost za konkrétní oblasti a iniciativy segmentu, jejich komplexní zastřešení vč. jejich pravidelného reportingu.
 • Na denní bázi spolupracovat s různými odděleními v bance (např. CRM, marketing, Risk management, obchodní útvary včetně přesahu do dalších klientských segmentů).
 • Podílet se na tvorbě marketingové komunikace vč. PR podpory, spolupracovat s externími partnery a dceřinými společnostmi.
 • Čas od času se ponořit do dat, najít v nich informace a z nich vyvodit závěry.

Jste pro nás ten pravý/ta pravá, jestliže:

 • Máte představu o tom, jak vytvořit skvělou klientskou zkušenost pro menšího komerčního klienta, přitom stále ve světě Retailu. Ve small business segmentu nejste nováček.
 • Víte, že standardní řešení neznamená snížení komfortu, ale příležitost nabídnout klientům jednoduchost, rychlost a dostupnost jak v reálu, tak digitálu.
 • Svou práci pojímáte komplexně, přemýšlíte v souvislostech a zvládáte si tvořit strategii a té se také pak držet.
 • Umíte asertivně, lidsky a efektivně vyjednávat pro zajištění bezproblémové spolupráce. Není pro vás těžké s lidmi najít společnou řeč, ani v angličtině.
 • Umíte si povídat o většině z následujících témat: NPS, CIR, FX, Soft POS, API, Brand, FTP, CRM, akvizice, retence. …

A co nabízíme my?

 • Přátelskou atmosféru na pracovišti, kde si zakládáme na otevřeném přístupu a ochotě si vzájemně pomáhat.
 • Samostatnou práci, která umožňuje využít vlastní invenci a dovednosti.
 • Rozmanitost v aktivitách a projektech, ale také v lidech, se kterými v rámci banky budete jednat.
 • Práci v režimu týden z home office, týden z kanceláře
 • Naučíte se pracovat v částečně agilním prostředí. V našem týmu využíváme některé vhodné prvky agilního řízení.
 • 5 týdnů dovolené a další 3 dny volna na cokoliv.
 • Do Cafeterie dostanete na 1. rok 14.000 Kč a poté 27.000 Kč ročně, které využijete dle své volby (cestování, nákupy, kultura, sport aj.).
 • Výhodnější bankovní produkty? Samozřejmě. Např. 100% hypotéka.
 • Slevy u mnoha partnerských společností - O2, ČD, Čedok, Premier Cinemas aj.
 • Kulturu otevřenosti a týmovosti. Mrkněte na #životvraiffce.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Lucie Šímová
Raiffeisenbank a.s.
+420 724 829923 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies