FLYING BANKER - Praha

LOKALITA Praha
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (mírně pokročilá)

Zaujal Vás název pozice a zajímá Vás, co obnáší? Jste obchodník, kterému nevyhovuje stereotyp a nevadí cestování po Praze? Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/která posílí kapacity obchodních týmů na pražských pobočkách tam, kde to budou naši klienti potřebovat.

V rámci této role budete:

 • reprezentovat banku, prodávat bankovní produkty a zajišťovat servis pro klienty
 • komunikovat se stávajícími i novými klienty
 • hledat nejlepší finanční řešení pro klienty v souladu s jejich aktuální situací a potřebami
 • hledat nové obchodní příležitosti

Pozice Vám sedne, pokud:

 • jste časově flexibilní (některé pobočky jsou v provozu i o víkendu, ale na směnách se vždy předem domluvíme)
 • nevadí Vám cestování po Praze
 • nebojíte se oslovit klienta a umíte naslouchat jeho potřebám
 • máte pozitivní přístup k práci a nezaskočí Vás ani nestandardní situace

A co Vám nabídneme my:

 • Motivující mzdové ohodnocení, které kromě fixní mzdy zahrnuje také měsíční bonusový systém, takže je skutečně na Vás, kolik si vyděláte
 • Nezapomínáme ani na odpočinek, proto u nás máte: 25 dní dovolené, 3 flexi days a s odpracovanými roky další dny volna navíc
 • Při nástupu 14.000 Kč a po prvním roce 27.000 Kč v Cafeterii, které můžete využít podle svých představ (na kulturu, vzdělávání, dovolenou nebo řadu dalších možností).
 • Zvýhodněné bankovní produkty a nabídky partnerských společností

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Lea Uhlířová
Raiffeisenbank a.s.
zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies