Péče o klienty - práce z domova, možnost zkráceného úvazku

LOKALITA Karolinská 661/4, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Láká vás svět financí a rádi pomáháte ostatním? Staňte se hlasem naší banky. Zkušenosti netřeba, zaučíme vás rádi a pokud vám vyhovuje kratší pracovní doba nebo fungování z domova, domluvíme se. Důležitý je přístup a pokud budete o naše klienty pečovat srdcem, budeme si rozumět.

Pozice vám sedne, pokud:

 • Baví vás pomáhat ostatním, dovedete naslouchat a máte trpělivou povahu.
 • Vyhovuje vám pracovat mezi 08:00 a 20:00 včetně občasných víkendů. Spravedlivě se střídáme v nejvýše hodinových směnách, které plánujeme měsíc dopředu a v případě potřeby mezi sebou vyměňujeme.
 • Máte dokončenou maturitu, protože bez ní nemůžete získat zákonnou certifikaci.

A na co se můžete těšit?

 • Pohoda v týmu je pro nás číslo 1. Mrkněte na náš insta #zivotvraiffce – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
 • Ctíme kulturu otevřeného a férového prostředí, ve kterém má každý možnost říkat svůj názor.
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu – každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete chodit sportovat, nebo nakupovat knížky.
 • Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme. Při nástupu získáte 14 000 Kč/rok a hned po prvním roce vám příspěvek navýšíme na 27 000 Kč/rok. A tím nekončíme – čím déle jsme spolu, tím větší rozpočet máte.
 • Ročně u nás máte 5 týdnů dovolené, 3 flexi days a další dny získáte s odpracovanými roky. A pokud jich bude více jak 5, můžete se těšit na dalších 10 dní volna, tzv. restart days.
 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
 • A nástup rovnou na dobu neurčitou? Samozřejmě.
 • Rádi se domluvíme na zkráceném úvazku a práci z domova (techniku i vzdálené připojení zajistíme), ať zvládnete s prací sladit co potřebujete.

Pokud vás příležitost zaujala, dejte nám o sobě vědět. Pobavíme se o vás a o nás a sladíme si očekávání. Výběr je vzájemný. Jde o to, co nejlépe se poznat.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies