SPECIALISTA E-MAILOVÉ A CHATOVÉ KOMUNIKACE - Teplice

LOKALITA Masarykova třída 1846, 415 01  Teplice-Trnovany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (středně pokročilá)

Pečujte s námi o klienty, kteří preferují vzdálený kontakt.

Co vás čeká?

 • Seznámíte se s našimi produkty, osvojíte si komunikační principy Raiffky a poznáte, jak to v našem týmu chodí. Velmi nám záleží na tom, abyste se u nás cítili dobře.
 • Po zaučení budete odpovídat našim klientům na sociálních sítích a v e-mailové info schránce. Nejčastěji se potkáte s dotazy na bankovní produkty, např. běžné účty, a postupy v mobilním a internetovém bankovnictví.
 • Přes veřejné stránky, mobilní a internetové bankovnictví, budete s klienty chatovat, a kromě perfektního servisu bude vaším úkolem následná péče. Klientovi rychle a ochotně pomůžeme a vždy se zajímáme, čím ještě můžeme být užiteční. Pokud bude mít klient zájem, zavoláte mu.

Co u nás získáte?

 • Nechválíme jen slovně. Kvalitu vaší práce oceníme odměnou nad rámec základní mzdy.
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme. Při nástupu získáte 14.000 Kč a hned po prvním roce vám příspěvek automaticky navýšíme na 27.000 Kč/rok. A tím nekončíme - čím déle jsme spolu, tím větší rozpočet máte.
 • Ročně u nás máte 5 týdnů dovolené, 3 flexi days a další dny získáte s odpracovanými roky.
 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.
 • A nástup rovnou na dobu neurčitou? Samozřejmě.
 • Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
 • A umožníme vám vyrůst, protože u nás najdete otevřené a týmové prostředí, ve kterém máte možnost rozvíjet své schopnosti a talent.

Bez čeho se neobejdeme:

 • Podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, bez kterého není možné absolvovat povinné zákonné certifikace.
 • Poradíte si s klientem, kterého je potřeba obsloužit v angličtině. A pokud si v tom nevěříte na 100 %, moc rádi vás podpoříme.
 • Jste empatičtí, máte klidnou povahu a vaši ladnou češtinu podtrhuje bezchybná gramatika.
 • Pracujete samostatně, umíte dohledávat relevantní informace a zároveň dokážete vyhodnotit, kdy je vhodné svůj výstup zkonzultovat dřív, než stisknete „odeslat“.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies