Vzdálený bankéř - vhodné bez praxe i pro absolventy

LOKALITA Masarykova třída 1846, 415 01  Teplice-Trnovany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Láká vás svět financí a rádi pomáháte ostatním? Staňte se hlasem naší banky. Zkušenosti netřeba, zaučíme vás rádi a pokud budete mít po čase chuť posunout se dál, umožníme vám vyrůst. Důležitý je přístup a pokud budete o naše klienty pečovat srdcem, budeme si rozumět. Sídlíme v Teplicích a po zaškolení se rádi domluvíme na spolupráci z domova.

Co vás čeká?

 • Telefonování klientům, kteří projevili zájem o některý z našich produktů.
 • Nejčastěji radíme s výběrem úvěrů, spoření a pojištění.
 • Všechno nejdříve pečlivě naučíme vás, abyste si v hovoru byli maximálně jistí a cítili se v pohodě.
 • Klientům voláme od 08:00 do 18:00 a víkendy jsou volné. Odpolední směna do 18:00 vychází párkrát za měsíc a vždy se domluvíme, kdo si ji vezme.
 • Rádi se domluvíme na zkráceném úvazku a práci z domova (techniku i vzdálené připojení zajistíme), ať zvládnete s prací sladit co potřebujete.

A na co se můžete těšit?

 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu. Základ je vždy jistota a měsíční bonusy pro vás podle toho, jak dobře se o klienty postaráte. Po zaučení si většina kolegů vydělává kolem 37 000 Kč měsíčně a ti nejlepší přes 40 000 Kč.
 • A nástup rovnou na dobu neurčitou? Samozřejmě.
 • Pohoda v týmu je pro nás číslo 1. Mrkněte na náš insta #zivotvraiffce – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.
 • Jsme zvyklí spolupracovat a být si navzájem oporou, nejen v začátcích.
 • Ctíme kulturu otevřeného a férového prostředí, ve kterém má každý možnost říkat svůj názor.
 • Zvýhodněné bankovní produkty včetně hypotéky jsou klasika, nezapomněli jsme.
 • Naším benefitním partnerem je společnost Edenred. Mrkněte na www.edenred.cz, vše, co u nich najdete, můžete platit ze své benefitní peněženky. Na první rok spolupráce vám do peněženky nahrajeme 14.000 Kč a hned od druhého roku vám navýšíme rozpočet na 27.000 Kč.
 • Ročně u nás máte 5 týdnů dovolené, 3 flexi days a další dny získáte s odpracovanými roky.
 • V Raiffce se nebudete nudit, najdete nové přátele a otevře se vám mnoho příležitostí. A nezapomeňte, že 8 z 10 našich manažerů vyrostlo interně.

Podmínkou je dokončená maturita, protože bez ní nemůžete získat zákonnou certifikaci.

Pokud vás pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět. Pobavíme se o vás a o nás a sladíme si očekávání. Výběr je vzájemný. Jde o to, co nejlépe se poznat.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies