BANKÉŘ - PLZEŇ, AMERICKÁ 1

LOKALITA Americká 1139/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (mírně pokročilá)

Chcete chodit do práce, že musíte nebo chcete? Jestli chcete, tak přijďte k nám. Kdo jsme? Tým, plný srdcařů – odborníků, kteří si vzájemně pomáhají. Těšíme se na sebe i na klienty. Jsme spolu v práci i mimo ni. Rádi spolu jezdíme na teambuilding. Umíme pracovat i odpočívat.

Co vás čeká?

 • Naši trenéři vás naučí jednat s klienty, pracovat v bankovních systémech a získáte přehled o našich produktech. Po formálním zaučení se začnete učit z praxe. Při ruce budete mít zkušeného kolegu, který vám se vším pomůže.
 • Stanete se profi poradcem a obchodníkem. Budete klientům pomáhat řešit jejich požadavky a dokážete nabídnou produkt jako ušitý pro jejich aktuální potřeby.
 • Budete také tak trochu přemýšlet za klienta. Dokážete rozklíčovat, jaké produkty by se klientům hodily a budete s nimi na toto téma otvírat diskusi, osobně i telefonicky. A věřte, klienti tuto péči oceňují.
 • Díky své kvalitní práci, školením a certifikacím budete kariérně i finančně růst.

Na co se můžete těšit?

 • 5 týdnů dovolené a další 3 dny volna na cokoliv.
 • 4 dny studijního volna, pokud při práci studujete, a další volno a finanční dary k významným životním a pracovním jubileím.
 • Do Cafeterie dostanete na 1. rok 14.000 Kč a poté 27.000 Kč, které využijete dle své volby (cestování, nákupy, kultura, sport aj.).
 • „Možnost si vydělat“ není prázdná fráze. K fixní mzdě si odnesete při plnění cílů měsíčně až 15.000 Kč. A to není vše. Při plnění ročních cílů získáte dlouhodobě další peníze navíc.
 • Výhodnější bankovní produkty? Samozřejmě. Např. 100% hypotéka.
 • Slevy u mnoha partnerských společností - O2, ČD, Čedok, Premier Cinemas aj.
 • Rozšíříte si povědomí o světě financí. Pro reálný život je to k nezaplacení.
 • Uplatníte a posílíte své obchodní a komunikační dovednosti.
 • Získáte 3 certifikace od ČNB, které vám dodají punc profesionála.
 • Tým skvělých obchodníků a normálních lidí, se kterými to nebude jen o spolupráci a předávání know-how. Rádi spolu trávíme čas i mimo práci.
 • Kulturu otevřenosti a týmovosti. Mrkněte na #zivotvraiffce.

A co potřebujeme od vás?

 • Máte chuť obchodovat a svůj obchodní um i dále zlepšovat. *Výhodou je předchozí obchodní praxe z banky či odjinud.
 • Jste rádi v denním kontaktu s lidmi a nebojíte se být v komunikaci proaktivní.
 • V digi prostředí jste jako ryba ve vodě. Klienty budete učit, jak pracovat s naší mobilní aplikací.
 • Doma máte minimálně maturitní vysvědčení, které je podmínkou pro absolvování certifikací u ČNB.
 • Vítáte využívání angličtiny v práci. Nelpíme na perfektní gramatice, jde o to se nebát pomoci klientovi, který nemluví česky.

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám.

Těšíme se na setkání s vámi.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz raiffeisenbank_cz LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies