TRAINEE PRO HYPOTEČNÍ CENTRUM - Liberec

LOKALITA Na Rybníčku 874/1, 460 07  Liberec-Liberec III-Jeřáb, Česká republika
ÚVAZEK Práce na zkrácený úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

V Raiffce dáváme příležitost studentům, kteří chtějí začít kariéru už během svého vysokoškolského studia.
Na hypotečním centru našim klientům pomáháme realizovat sny o vlastním domově a jako trainee u nás získáte praktické pracovní zkušenosti, odborné znalosti z oboru a možnost stát se hypotečním specialistou na plný úvazek.

O čem je trainee program:

  • V prvních měsících budete nahlížet pod ruce zkušenějším kolegům a poznávat, jak to u nás chodí. Velmi nám záleží na tom, abychom se spolu v práci cítili dobře.
  • Jakmile se zorientujete, začnete samostatně zpracovávat jednodušší úkoly. Představit si můžete zadávání dat do klientských systémů, telefonické sjednávání schůzek kolegům nebo přípravu smluvní dokumentace. Nemine vás ani poštovní agenda, ale brigádníka na administrativní výpomoc nehledáme. Chceme věnovat čas tomu, kdo chce být jedním z nás.
  • Dvakrát za rok vás pozveme na školení pro skupinu trainees, kde si budete sami vybírat rozvojová témata. Pořádáme také vánoční večeři a letní piknik a budeme moc rádi, když se přidáte. Standardně se ale můžete zúčastnit všeho, co bude mít v plánu váš tým. Brzy poznáte, že kolegové na hypocentrech jsou si navzájem přáteli.
  • Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.

Trainee vás bude bavit, pokud:

  • Máte rok až dva studia ještě před sebou a vyhovuje vám spolupráce formou DPČ v rozsahu cca 20 hod/týden. Na docházce se spolu domluvíme, ať máte možnost pohodlně sladit školu, práci i volný čas.
  • Sedí vám činnosti, ve kterých uplatníte svoji pozornost a pečlivost. Veškerá dokumentace musí být v naprostém pořádku.
  • Když se seběhne více úkolů najednou, dovedete si poradit. A když je to naopak, jste proaktivní a nečekáte na zadání.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Ullrychová
Jana Ullrychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 507 jana.ullrychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies