SPECIALISTA ÚVĚROVÉ DOKUMENTACE - Olomouc

LOKALITA tř. Kosmonautů 1294/29, 779 00  Olomouc-Hodolany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Náš 10-ti členný tým úvěrových specialistů v Olomouci hledá nového kolegu/ kolegyni, který/á bude zástup za MD/RD.
Náplní naší práce je tvorba úvěrové dokumentace v českém jazyce pro firemní klientelu.

Co bude vaším úkolem?

 • Vyhotovovat smluvní dokumenty související se správou úvěrů – např. dodatky k úvěrovým smlouvám, potvrzení o splacení, výmazy zástavních práv z katastru nemovitostí, vinkulace pojištěných nemovitostí, devinkulace, dodatky k zajišťovací dokumentaci.
 • Vystavování zajišťovací dokumentace – např. zástavní smlouvy k nemovitostem, zajištění ručením, zajištění blankosměnkou, zástavní smlouvy k pohledávkám, zajišťovací postoupení pohledávek, zástavní smlouvy k běžným účtům a termínovaným vkladům.
 • Aktivně komunikovat telefonicky a e-mailem s interními klienty (s obchodníky, risk manažery a v některých případech i právníky).

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Pečlivost a samostatnost je vaší předností.
 • Rád/a zpracováváte dokumenty a práce s PC vás naplňuje.
 • Dotahujete věci do konce a nebojíte se komunikovat a ptát se, zjišťovat si informace.
 • Máte dokončené (případně i nedokončené) ideálně VŠ vzdělání právního směru, ale hledáte uplatnění mimo právní obor.

A co u nás získáte?

 • Práci v mladém a přátelském kolektivu, kterému šéfuje naše kolegyně Jana.
 • Jistotu zaměstnání u silné stále rostoucí banky.
 • Moderní a dostupné místo práce v Olomouci (hned u vlakového nádraží).
 • Příležitost pro kariérní rozvoj - podporujeme interní posuny našich zaměsovní smlouvu na dobu na neurčitou.tnanců.
 • Možnost pracovat z domova až 50% (home office).
 • K využití 5 týdnů dovolené a 3 Flexi dny (dny volna navíc, které můžete použít na cokoliv).
 • Zvýhodněné bankovní produkty a úrokové sazby pro Vaši hypotéku nebo úvěr.
 • Skvělou nabídku benefitů. Našim zaměstnancům poskytujeme příspěvky formou Cafeterie, ve které bude jen na vás na co budete chtít částku, kterou vám na rok přidělíme, použít. Můžete si zaplatit část dovolené, jazykový kurz nebo také nějaký sport, pořídit si stravenky a další (v 1. pracovním roce příspěvek činí 14.000,-, dále pak hned v 2. pracovním roce se příspěvek navyšuje na 27.000,- a po 5 odpracovaných letech je to pak ještě víc).

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Martina Jurášková
Raiffeisenbank a.s.
+420 702 245 525 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies