IT ANALYTIK

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jsme tým IT analytiků, architektů, vývojářů, testerů a dalších… Parta lidí, která se umí podržet tam, kde je to zapotřebí. Jsme ochotní a transparentní. Jsme součástí velké organizace, ale fungujeme jako tým. Hledáme a doručujeme řešení pro různé oblasti jako například vše kolem zpracování dokumentů, procesů, plateb, HR systémů, security..
U nás se rozhodně nebudeš nudit, díky rozmanitosti a pestrosti se můžeš neustále rozvíjet. Pokud tě a baví komunikace a analýza, připoj se k nám. Budeš mít také jedinečnou příležitost aktivně stavět analytickou komunitu v našem týmu. Pokud nemáš velké zkušenosti, budeš mít příležitost naučit se a růst. Podle tvých dovedností se budeš zabývat více komunikací a pochopením businessu a tvorbou specifikace, nebo budeš aktivně vymýšlet řešení požadavků a navrhovat implementace a struktury rozhraní. Super je, že jsme časově flexibilní a pracujeme z domova. Vídáme se také v příjemné kanceláři s krásným výhledem na téměř celou Prahu.

Agenda podle tvého zaměření:

 • Zmapování business prostředí a komunikace s klíčovými uživateli.
 • Sběr a analýza business požadavků a tvorba specifikace dle požadavků a následná analýza dopadů na systémy a tvorba odhadů pracnosti nových a změnových požadavků.
 • Návrh struktury požadovaného rozhraní a zodpovědnost za návrh technického řešení a orchestraci služeb.
 • Tvorba návrhu implementace, mapování a transformace mezi systémy.
 • Spolupráce se zadavateli, dodavateli, ostatními členy řešitelského týmu na řešení business požadavků.
 • Tvorba nevyhnutelné analytické dokumentace a koordinace meetingů s třetími stranami, kontrola vstupů od třetích stran.

Je také skvělé pokud:

 • Orientuješ se ve vývojovém cyklu IT.
 • Angličtina ti nedělá problém.
 • Jsi samostatná/ý, spolehlivá/ý a proaktivní.
 • Máš dobré komunikační a prezentační schopnosti.
 • Máš zkušenost s některým z CASE nástrojů – Enterprise Architect nebo jinými…
 • Již jsi se setkal/la s popisem datových struktur (XSD, XML) a znáš UML.
 • Máš zkušenosti v oblasti systémové/datové integrace a orientuješ se v integračních technologiích Open API, ETL, SOAP apod.

A co získáte u nás?

 • Dynamické a zároveň přátelské prostředí, kde se nudit určitě nebudete.
 • Zajímavé spektrum aplikací – od tradičních systémů k moderním API.
 • Budete součástí týmu profesionálů, který si navzájem pomáhá a rád se potkává i mimo práci.
 • Možnost kariérního růstu napříč naším vyspělým IT.
 • Benefity, u kterých si sami určíte v jaké výši a na co konkrétně využijete (třeba místo ve školce pro děti či další) a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…

Dej nám o sobě vědět.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Marie Dastychová
Marie Dastychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 727 813 771 marie.dastychova2@rb.cz raiffeisenbank_cz LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies