BANKÉŘ/KA - Praha, Palladium

LOKALITA náměstí Republiky 1078/1, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

„Jsem Míra Varga, manažer s 16 lety obchodní a manažerské praxe,  a v našem týmu na pobočce OC Palladium se snažíme hlavně o to, ABY NÁS PRÁCE BAVILA. Kudy na to? Individuálním přístupem ke každému kolegovi. Hledáme spolu cestu, jak efektivně dosáhnout spokojenosti klienta + dobrých výsledků + spokojenosti bankéře. A to je za mě to hlavní!“

Co říká o své práci bankéře např. naše kolegyně Polina? „ I když jsem byla úplný nováček, dostala jsem v Raiffce příležitost a stal se ze mě odborník. Díky tomu dokážu našim klientům opravdu pomáhat s jejich financemi. Líbí se mi nejen možnost si díky aktivní obchodní práci dobře vydělat, ale také to, že tu stále rostu odborně, kariérně, i osobnostně. V tom mi pomáhají mí skvělí kolegové!“  Sedí vám to? Tak do toho pojďte s námi!

Co vás čeká?

 • Naši trenéři vás naučí jednat s klienty, pracovat v bankovních systémech a získáte přehled o našich produktech.
 • Po formálním zaučení se začnete učit z praxe. Při ruce budete mít zkušeného kolegu, který vám se vším pomůže.
 • Stanete se profi poradcem a obchodníkem. Budete klientům pomáhat řešit jejich požadavky a dokážete nabídnou produkt jako ušitý pro jejich aktuální potřeby.
 • Budete také tak trochu přemýšlet za klienta. Dokážete rozklíčovat, jaké produkty by se klientům hodily a budete s nimi na toto téma otvírat diskusi, osobně i telefonicky. A věřte, klienti tuto péči oceňují.
 • Díky své kvalitní práci, školením a certifikacím budete kariérně i finančně růst.

Na co se můžete těšit?

 • 5 týdnů dovolené a další 3 dny volna na cokoliv.
 • 4 dny studijního volna, pokud při práci studujete, a další volno a fin. dary k významným životním a pracovním jubileím.
 • Do Cafeterie dostanete na 1. rok 14.000 Kč a poté 27.000 Kč ročně, které využijete dle své volby (cestování, nákupy, kultura, sport aj.).
 • V prvních 3 měsících podpora až 3.000 Kč ke mzdě.
 • „Možnost si vydělat“ není prázdná fráze. K fixní mzdě si odnesete při plnění cílů měsíčně až 15.000. A to není vše. Při plnění ročních cílů získáte dlouhodobě další peníze navíc.
 • Výhodnější bankovní produkty? Samozřejmě. Např. 100% hypotéka.
 • Slevy u mnoha partnerských společností - O2, ČD, Čedok, Premier Cinemas aj.
 • Rozšíříte si povědomí o světě financí. Pro reálný život je to k nezaplacení.
 • Uplatníte a posílíte své obchodní a komunikační dovednosti.
 • Získáte 3 certifikace od ČNB, které vám dodají punc profesionála.
 • Tým skvělých obchodníků a normálních lidí, se kterými to nebude jen o spolupráci a předávání know-how. Rádi spolu trávíme čas i mimo práci.
 • Kulturu otevřenosti a týmovosti. Mrkněte na #zivotvraiffce.

Bez čeho se neobejdete?

 • Máte chuť obchodovat a svůj obchodní um i dále zlepšovat. Výhodou je předchozí obchodní praxe z banky či odjinud.
 • Jste rádi v denním kontaktu s lidmi a nebojíte se být v komunikaci i proaktivní.
 • V digi prostředí jste jako ryba ve vodě. Klienty budete učit, jak pracovat s naší mobilní aplikací.
 • Doma máte minimálně maturitní vysvědčení, které je podmínkou pro absolvování certifikací u ČNB.
 • Vítáte využívání angličtiny v práci. Nelpíme na perfektní gramatice, jde o to se nebát pomoci klientovi, který neovládá češtinu.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jan Kludka
Raiffeisenbank a.s.
721 606 434 raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies