POSILA DO TÝMU INOVACÍ A STRATEGIE

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Brigáda, od 1. 9. 2022 do 31. 8. 2023
JAZYK Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Tým Inovací a Strategie banky hledá do svého týmu posilu na 20 hodin týdně. Pokud chceš být součástí velkých inovačních a strategických milníků v bance, dej nám o sobě vědět.
A pokud to stihneš ještě v září, čekají tě rovnou dvě velké inovační akce – hackathon pro zaměstnance a spolupráce se startupovou konferencí Disraptors. Chceš se podívat, jak se v bance rodí nové myšlenky, ale zároveň se dostat do zákulisí nejznámější evropské startupové konference? Věděl/a jsi, že například minulý rok se ji zúčastnil spoluzakladatel Applu Steve Wozniak? Už teď víme, že v rukávu mají opět velké eso a ty u toho můžeš být!
Hledáme spíše všestranného člověka, avšak tvojí doménou by měl být marketing a komunikace. A pokud ještě nemáš jasno, co tě opravdu baví, tak u nás si na to můžeš přijít, protože práce u nás je opravdu různorodá.

Tvojí náplní práce bude:

 • Komunikace inovativních projektů napříč bankou, ale i ven.
 • Účast na vývoji nových produktů a služeb pro banku (např. i ve spolupráci se startupy).
 • Mapování trendů a inovací na českém i zahraničním trhu a následná pomoc s jejich implementováním v bance.
 • Ad-hoc analýzy (např. vyhodnocování pilotních projektů) a rešerše (např. porovnání mobilních aplikací na domácím trhu).

Co od tebe očekáváme:

 • Tvoji hlavní doménou bude komunikace a marketing, ale očekáváme všestrannost, protože i ty někdy budeš muset rozumět datům a dostaneš se k byznys věcem.
 • Minimálně 2.ročník bakalářského studia.
 • Samostatnost, zodpovědnost a kreativitu. Ač jsme banka, tak se nebráníme nekonvenčním nápadům. A zbytek už se naučíš.
 • Výbornou češtinu psanou i mluvenou formou, angličtina na úrovni B2 – je potřeba rozumět např. zahraničním studiím a prezentacím. Popřípadě se můžeš dostat i do kontaktu s naší mateřskou společností RBI.

Co můžeš od práce v Raiffce očekávat:

 • Naučíš se pracovat s inovačními metodami při vývoji nových produktů a služeb v bance (např. Design Thinking).
 • Nahlédneš pod pokličku nastavování strategie spolupráce se startupy, ale i celé bankovní strategie.
 • Získáš přehled o fungování napříč bankou a naučíš se byznysovému myšlení.
 • Mentoring a možnost kariérního růstu.
 • Flexibilní spolupráci formou DPČ (Dohoda o provedení činnosti) s ohledem k tvému studiu a možnost práce z domova.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Věra Pražanová
Raiffeisenbank a.s.
+420 722 980113 raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies