BANKÉŘ - Hodonín

LOKALITA Národní třída 3923/18a, 695 01  Hodonín-Hodonín, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zajímá vás oblast financí a rád/a pečujete o klienty? Pak jste ten/ta, koho hledáme a vše ostatní vás naučíme.
Těší se na vás Marie Čejka, manažerka pobočky a prima parta kolegů z pobočky Hodonín.

Co vás čeká?

 • V prvních týdnech se společně zaměříme na vaši adaptaci. Díky propracovanému školícímu systému a podpoře kolegů proniknete do tajů bankovnictví, ve všem vás zaučíme a získáte potřebné certifikace.
 • Po zaučení se stanete pro naše klienty profesionálním partnerem, který poskytuje prvotřídní servis na osobních schůzkách i po telefonu a plní stanovený plán prodeje produktů.
 • Budete proaktivně poskytovat širokou paletu bankovních produktů dle potřeb klientů, a tak jim komplexně pomáhat ve všelikých životních situacích.

Na co se můžete těšit?

 • Možnost výrazně ovlivnit výši výdělku. Při plnění plánu na 100% si na měsíčních bonusech vyděláte 7.500 Kč, ale strop je až na 15.000 Kč.
 • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
 • Otevřenost, týmovost a neformální vztahy. Naše kultura stojí právě ně těchto pilířích. Mrkněte na #zivotvraiffce a na www.atmoskop.cz.
 • Příležitost se kariérně posouvat. Většina našich specialistů a ředitelů u nás začínalo právě na této pozici.

A mnoho dalšího navíc:

 • 25 dnů dovolené a s léty strávenými v Raiffce počet dní dovolené narůstá
 • 3 plně hrazené dny volna bez udání důvodu
 • Při nástupu 14.000 Kč a po prvním roce 27.000 Kč v Cafeterii, které můžete využít na kulturu, vzdělávání se, dovolenou či cokoliv jiného
 • Zvýhodněné bankovní produkty
 • Slevy u partnerský společností, např. Premier Cinema, O2, Čedok, ČD

Bez čeho se neobejdete?

 • Jste rádi v denním kontaktu s lidmi a nebojíte se být v komunikaci i proaktivní.
 • V digi prostředí jste jako ryba ve vodě. Klienty budete učit, jak pracovat s naší mobilní aplikací.
 • Doma máte minimálně maturitní vysvědčení, které je podmínkou pro absolvování certifikací u ČNB.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Kašparová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 124 raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies