RISK ANALYST JUNIOR

LOKALITA Ostrava-Slezská Ostrava, Praha-Nusle, Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum, Plzeň
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Vysokoškolské / univerzitní
JAZYK Angličtina (středně pokročilá)

Hledáte práci, která není odtržená od reality a kde se můžete neustále vzdělávat? Zajímá vás, jak v praxi fungují velké i malé firmy a chcete se jim dostat pod kůži? Pokud hledáte rozmanitou práci, kde záleží na vašem názoru, staňte se součástí našeho týmu risk analytiků. Vaším cílem bude prostřednictvím analýzy najít, posoudit, a hlavně podchytit kreditní rizika, která mohou ohrozit naše klienty. 

U nás je to o vás.

Co se od nás naučíte:

 • Porozumět fungování a vývoji různých ekonomických odvětví a získáte všeobecný přehled o vazbách a vztazích zejména v české ekonomice.
 • Predikovat finanční a business vývoj firmy s ohledem na očekávaný makroekonomický a tržní scénář a vyhodnocovat rizika, která z takového vývoje plynou.
 • Identifikovat a hodnotit kreditní rizika, silné/slabé stránky a úvěrové potřeby firemních zákazníků.
 • Stanovovat úvěrový rating firem všech možných typů.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

 • Jste student/ka posledního ročníku nebo absolvent VŠ ekonomického/technického směru.
 • Orientujete se ve finančních výkazech firem a máte minimálně základní znalosti českého účetnictví.
 • Máte logické a kritické uvažování, smysl pro detail, analytické dovednosti a schopnost z množství dat formulovat jasné závěry.
 • Anglický jazyk ovládáte na úrovni B2 a znáte odborné ekonomické výrazy.
 • Motivuje vás učit se nové věci, odborně se rozvíjet a pracovat i na složitých případech.
 • Jste samostatný/á, vytrvalý/á a umíte prioritizovat.

A co nabízíme my?

 • Individuální odborný i osobní rozvoj v týmu, který je zaměřený na rozvoj nováčků až do seniorních či vedoucích pozic.
 • Během celého prvního roku podporu mentora a všech ostatních kolegů při zaškolení a osvojování potřebných dovedností.
 • Sdílení know-how mezi kolegy i po skončení ročního mentoringu.
 • Zajímavou práci na analýze od nejmenších až po největší firmy včetně finančních institucí a účast na nejvýznamnějších obchodech v ČR (akviziční úvěry, exportní financování, syndikace, atd.) .
 • Při zpracování analýzy dostanete možnost setkat se a diskutovat s top managementem podniků a podíváte se, jak firmy fungují uvnitř.
 • Podporujeme účasti na stážích mezi jednotlivými odděleními na základě Vašich zájmů. Můžete tak vyzkoušet obchod, nebo třeba analýzy menších firem namísto korporátů, nebo naopak.
 • Každý jsme dobrý v něčem jiném – dáme vám prostor posilovat vaše silné stránky v rámci projektů, které si sami vyberete.
 • Až 50 % z pracovního týdne můžete pracovat z domova.
 • Flexibilní systém benefitů (týden volna navíc, sick days, stravenky, příspěvky na sport, kulturu, cestování, teambuildingy a další).

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Michaela Vargová
Raiffeisenbank a.s.
raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies