EXPERT NA ONLINE MARKETING? SAMOZŘEJMĚ

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Víš, co je PPC, Display a Performance? Umíš se orientovat v analytických nástrojích a potřebuješ za sebou vidět výsledky? Dostáváš tik, když vidíš na internetu blikající barevný obrázek, ze kterého nemáš tušení, co si máš odnést za message? Umíš napsat smysluplný text, vlastníš slovník Lidsko-bankovnický a víš, proč je <h1> důležitý z hlediska SEO?
Pak tě chceme. A nejlíp hned. Budeš součástí online marketingové týmu se super šéfovou, která má velké bicáky a férový lidský přístup.

Co bude tvým úkolem?

 • Budeš mít na starosti správu online kampaní pro Raiffeisen stavební spořitelnu.
 • Dodržovat konzistenci komunikace napříč online kanály.
 • Starat se o aktuálnost obsahu na webu Raiffeisen stavební spořitelny a neustále ho vylepšovat.
 • Komunikovat na denní bázi s kolegy z produktových oddělení a obchodu, získávat od nich potřebné informace a propozice klíčových služeb a produktů.
 • Dodržovat zásady UX a SEO.
 • Úzce spolupracovat s kolegy z marketingového týmu na tvorbě a realizaci reklamních a CRM kampaní.

Pozice tě bude bavit, pokud:

 • máš zkušenosti z oblasti online marketingu (PPC systémy, řízení digitálních kampaní).
 • orientuješ se v digitálních médiích a zajímáš se o nové trendy.
 • víš, co je UX a že funkční web má provést úspěšně zákazníka funnelem až ke konverzi.
 • na tvorbu contentu vždy koukáš kritickým okem zákazníka.
 • máš základní přehled ve webové analytice, u nás pracujeme s Google Analytics.
 • dokážeš být překladatelem právnických a produktových textů do čtivého, srozumitelného a konvertujícího jazyka.

A co získáš u nás?

 • Neustálý prostor pro vlastní rozvoj. Když budeš chtít, necháme tě nahlédnout do různých zákoutí marketingu. Je nás tu celkem 30, takže pořád je, co se učit.
 • Můžeš se zapojit do celobankovních aktivit a workshopů. Neustále se snažíme vylepšovat i interní firemní kulturu.
 • Stabilitu. Jsme pyšní, že v Raiffeisenbank můžeme nabídnout našim zaměstnancům stabilní zázemí a jistotu.
 • Možnost práce z domova s občasnou návštěvou kanceláře. Jsme zastánci toho, že kdo jiný by měl zvládnout pracovat online než online marketingový tým.
 • Štědrou škálu benefitů jako je příspěvek v cafeterii, 28 dní volna, příspěvek na vzdělávání nebo interní koučování a spoustu dalšího. Stačí si jen vybrat.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Věra Pražanová
Raiffeisenbank a.s.
+420 722 980113 raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies